„Manchester United“ du taškus prarado paskutinę mačo minutę

„Manchester United“ nesugėbėjo įveikti „Newcastle United“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Jan 12, 2016, 10:48 PM, atnaujinta Jun 11, 2017, 7:20 AM

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti pirmi trys 21-ojo turo mačai. Viena įdomiausių dvikovų įvyko „St. James Park“ stadione, kur varžėsi „Newcastle United“ su „Manchester United“ klubai. Louiso van Gaalo auklėtiniai po dramatiškos kovos išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 3:3.

9 minutę rungtynių minutę tikslus Wayne'o Rooney 11 metrų baudinys padėjo Mančstrio atstovams įgyti minimalų pranašumą. 38 minutę Jesse Lingardui pavyko padvigubinti „Manchester United“ pranašumą ir atrodė, kad gali būti pabaiga.

Tačiau „Newcastle United“ sugebėjo parodyti charakterį savo žiūrovų akivaizdoje. Besibaigiant pirmajam kėliniui krašto puolėjas Georginio Wijnaldumas sumažino atsilikimą, o 67-ąją minutę Aleksandrui Mitrovičiui pavyko išlyginti rezultatą, pasižymėjus nuo 11 metrų žymos.

„Manchester United“ buvo sutrikusi, bet galiausiai W. Rooney puikiu smūgiu svečius iš Mančesterio 79-ąją minutę vėl išvedė į priekį. Atrodė, kad išsivežti tris taškus iš Niukaslo daugkartiniams šalies čempionams jau niekas nesutrukdys, tačiau Paulas Dummettas 90-ąją minutę sugebėjo ir vėl išlyginti rezultatą bei išplėšti lygiąsias.

Po lygiųjų „Manchester United“ nukrito į šeštąją poziciją, o juos pralenkė pergalę prieš „Bournemouth“ pasiekęs „West Ham United“ klubas.

Pergalę galiausiai iškovojo lygos autsaideris Birmingamo „Aston Villa“, 1:0, įveikęs šeštoje pozicijoje esantį „Crystal Palace“ atstovus. Šios pergalės komandos sirgaliai laukė nuo praėjusių metų rugpjūčio.

Rezultatai:

„Newcastle“ 3 – 3 „Manchester United“

9' [0 – 1] W. Rooney (11 m. baudinys) 38' [0 – 2] A. Lingard 42' [1 – 2] G. Wijnaldum 67' [2 – 2] A. Mitrovič (11 m. baudinys) 79' [2 – 3] W. Rooney 90' [3 – 3] P. Dummett

„Bournemouth“ 1 – 3 „West Ham“

17' [1 – 0] H. Arter 67' [1 – 1] D. Payet 75' [1 – 2] E. Valencia 84' [1 – 3] E. Valencia

„Aston Villa“ 1 – 0 „Crystal Palace“

58' [1 – 0] J. Lescott