„Chelsea“ gelbėjosi, „Leicester City“ žioplai barstė taškus

Šeštadienį prasidėjo 22-asis Anglijos „Premier“ lygos turas. Guusas Hiddinkas prieš šį turą prakalbo, kad Londono „Chelsea“ ekipai būtini taškai, nes iškritimo zona – realus pavojus. Tačiau taip užvesti komandos laikinajam Jose Mourinho pakeitusiam treneriui nepavyko. „Chelsea“ futbolininkai išvykoje jau per pridėtą laiką išvengė blogiausio – pralaimėjimo, bet visą laiką praleido veikiami nervinės įtampos. Mačas su „Everton“ baigėsi 3:3.

„Chelsea“ ir „Everton“ mačas.<br>AP nuotr.
„Hotspur“ (balti marškinėliai) ir „Sunderland“ mačas.<br>AP nuotr.
„Manchester City“ ir „Crystal Palace“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (25)

Jan 16, 2016, 3:35 PM, atnaujinta Jun 10, 2017, 11:57 PM

„Chelsea“ nelaimės ženklu tapo netyčia J.Terry į savo vartus nukreiptas kamuolys 50 minutę. Komanda dar nebuvo spėjusi atsigauti, kai K.Mirallasas įmušė įvartį. Jis tai padarė 56 minutę.

Tačiau tada pabudo D.Costa ir C.Fabregaso duetas. 64 minutę C.Fabregasas atliko rezultatyvų perdavimą savo ekipos draugui, o 66 minutę tuo atsidėkojo D.Costa.

Bet 90 minutę R.Mori smogė varžovams, kurių sirgaliai tik nuleido galvas. Atrodė, kad vilties nėra, bet „Chelsea“ dar sugebėjo iškovoti tašką.

J.Terry prisiminė savo klaidą mačo pradžioje ir smeigė kamuolį į vartus jau devintąją teisėjo pridėto laiko minutę.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę, leidžiančią tęsti kovą dėl čempionų vardo, iškovojo „Manchester City“ komanda. Ji savo aikštėje 4:0 sutriuškino vidutiniokę „Crystal Palace“ ekipą.

Pergalę prieš vieną autsaiderių iškovojo ir toliau lenktynėse dėl aukščiausių pozicijų išsilaikė „Tottenham Hotspur“ komanda. „Hotspur“ savo aikštėje 4:1 sutriuškino „Sunderland“ komandą.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai – 40 minutę mušė P.van Aanholtas, bet jau po dviejų minučių C.Eriksenas skirtumą išlygino.

59 minutę „Hotspur“ išsiveržė 2:1, nes įvartį įmušė M.Dembele. 67 minutę savo sąskaitą dar papildė ir C.Eriksenas.

79 minutę 11 metrų baudinį realizavo H.Kane'as.

Nesėkmingai susiklostė „Leicester City“ komandos mačas. Anglijos čempionato staigmena tapusi komanda nesugebėjo išvykoje nugalėti absoliučios autsaiderės „Aston Villa“ komandos. Mačas baigėsi 1:1, o labiausiai nagus graužėsi favoritų žaidėjas R.Mahrezas, kuris 33 minutę nerealizavo baudinio. „Leicester City“ pirmavo nuo 28 minutės, bet 75 minutę R.Gestede rezultatą išlygino.

Kiti mačai:

„Bournemouth“ – „Norwich City“ 3:0. D.Goslingas (10), C.Danielsas (54 – 11 m baudinys), B.Afobe (75).

„Manchester City“ – „Crystal Palace“ 4:0. F.Delphas (22), S.Aguero (41, 68), D.Silva (84).

„Newcastle United“ – „West Ham United“ 2:1. A.Perezas (6), G.Wijnaldumas (15)/ N.Jelavičius (49).

„Southampton“ – „West Bromwich Albion“ 3:0. J.Ward-Prowse (5, 35 – 11 m baudinys), D.Tadičius (72).