Besivejančių vaidmenyje buvęs „Real“ išplėšė lygiąsias

„Betis“ rungtynių pabaigoje pavyko atlaikyti „Real“ futbolininkų šturmą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2016-01-24 22:28, atnaujinta 2017-06-10 07:14

Ispanijos „Primera“ futbolo lygoje užfiksuota staigmena – trečią vietą užimantis Madrido „Real“ nesugebėjo įveikti Sevilijos „Real Betis“. Rungtynės baigėsi 1:1, nors du trečdalius žaidimo laiko priekyje buvo „Betis“.

Dar septintą minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą varžovų vartininką nokautavo Alvaras Cejudo. Priblokšti „Real“ futbolininkai su Cristianu Ronaldu priešakyje pirmame kėlinyje nesugebėjo sukurti nė vienos pavojingesnės atakos.

Vaizdas pasikeitė po pertraukos – „auksinėmis“ progomis nepasinaudojo Karimas Benzema, Jamesas Rodriguezas bei Danielis Carvajalis. K.Benzema vis dėlto pavyko pralaužti ledus: 71-ą min. iš J.Rodriguezo kamuolį prie pat vartų gavęs puolėjas tiksliai nukreipė jį į stačiakampį. Po šio įvarčio „Betis“ palūžo, o „Real“ kūrė vieną pavojingą ataką po kitos.

Sevilijos ekipos vartininkas Antonio Adanas buvo priverstas gelbėti ekipą nuo J.Rodriguezo, K.Benzema, C.Ronaldo ir Jese smūgių. Vis dėlto varžovų šturmą atlaikyti pavyko – 1:1.