G. Arlauskio košmaras: du greiti įvarčiai, keitimas ir trauma

G.Arlauskis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-02-08 14:30, atnaujinta 2017-06-08 19:56

Giedrius Arlauskis išgyveno dar vieną košmarą Ispanijos čempionate. Jeigu per debiutą pagrindinis Lietuvos rinktinės vartininkas galėjo pasiguosti, kad jo atstovaujama „Espanyol“ neturėjo jokių šansų prieš Madrido „Real“, tai per antrąsias rungtynes pasiteisinimams erdvės neliko. Greitai du įvarčius praleidęs G.Arlauskis antrajame kėlinyje buvo pakeistas, o „Espanyol“ 14 tūkstančių sirgalių akivaizdoje 0:5 pralaimėjo „Real Sociedad“ komandai.

G.Arlauskis pirmadienį vos per 8 minutes praleido du įvarčius, o 46 minutę „Espanyol“ treneris jį pasodino ant suolo.  Abu įvarčius G.Arlauskis praleido, kuomet varžovai tiesiog per jį permetė kamuolį. 5 minutę G.Arlauskis buvo gerokai per toli išėjęs iš vartų ir Jonathas įvarčiu užbaigė ataką.

8 minutę G.Arlauskis blogai užsiėmė poziciją ir Carlosas Vela bėgo savų sirgalių link, švęsdamas antrąjį komandos įvartį.

G.Arlauskį puikiai pažįstantis „Espanyol“ treneris lietuviui leido vartus laikyti visą pirmąjį kėlinį, bet savęs suvaldyti nesugebėjęs vartininkas 46 minutę buvo pakeistas.

G.Arlauskį šįkart guosti galėjo tik tai, kad net ir pasodinus jį ant suolo „Espanyol“ tęsė tragišką žaidimą. Jį pakeitęs 21 metų Pau Lopezas per dvi minutes praleido du įvarčius.

52 minutę įmušė Mikelis Oyarzabalis. 55 minutę pasižymėjo Rubenas Pardo.

„Espanyol“ komanda žaidė tragiškai, o „Real Sociedad“ tiesiog laukė lengvos pergalės, tačiau paskutinę minutę dar kartą spyrė jau gulinčiam varžovui. 90 minutę savo antrąjį įvartį įmušė Jonathas.

Po rungtynių paaiškėjo, kad G.Arlauskis patyrė traumą. Tai – antrosios G.Arlauskio rungtynės Ispanijoje. Jis debiutavo per mačą su Madrido „Real“ ir praleido 6 įvarčius.

Lrytas.lt portalui buvęs Lietuvos rinktinės treneris Algimantas Liubinskas teigė, kad būtent dabar G.Arlauskis privalo užsikabinti aukščiausiame lygyje, nes daugiau galimybių gali ir nebūti.

G.Arlauskis į „Espanyol“ atvyko iš Anglijos klubo „Watford“. Pastarajame lietuviui neteko įsitvirtinti. Treneriai netgi nesuteikė jam normalaus šanso per rungtynes.

Ispanijos čempionato 23-ojo turo rungtynės:

Penktadienis

„Malaga“ – „Getafe“ 3:0. J.Anoras (9), Ch.Atsu (24), Charlesas (43).

Šeštadienis

Madrido „Atletico“ – „Eibar“ 3:1. J.Gimenezas (56), S.Niguezas (63), F.Torresas (90+1)/ Keko (46)

„Rayo Vallecano“ – „Las Palmas“ 2:0. Miku (3), Bebe (74).

Bilbao „Athletic“ – „Villarreal“ 0:0.

90 minutę šeimininkų žaidėjas I.Williamsas gavo antrą geltoną kortelę.

90+4 minutę svečių žaidėjas D.Bonera gavo antrą geltoną kortelę.

„Gijon“ – „Deportivo La Coruna“ 1:1. Jony (32)/L.Alberto (41).

Sekmadienis

„Levante“ – „Barcelona“ 0:2 (0:1). D.Navarro (į savus vartus), L.Suarezas (92).

Sevilijos „Real Betis“ – „Valencia“ 1:0. R.Castro (49).

Vigo „Celta“ – „Sevilla“ 1:1. C.Beavue (64)/D.Carrico (43). Pašalintas: F.Fuzio (25; „Sevilla“)

„Granada“ – Madrido „Real“ 1:2. Y.El Arabi (61).K.Benzema (30), L.Modričius (85).