D. Costai sulaužyta nosis nė motais: „Chelsea“ sudaužė varžovus

„Chelsea“ laimėjo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 13, 2016, 9:06 PM, atnaujinta Jun 8, 2017, 4:25 AM

Londono „Chelsea“ klubas iškovojo bene skambiausią sezono pergalę. 26-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo mače „mėlynieji“ net 5:1 (3:0) nubaudė „Newcastle United“ ekipą.

„Chelsea“ varžovus nokautavo per pirmas septyniolika rungtynių minučių. Penktąją minutę pasižymėjo su lūžusia nosimi ir apsaugine veido kauke žaidęs Diego Costa. Jam perdavimą atliko Willianas, kuris pats vėliau pasižymėjo 17-ąją minutę po to paties D.Costos perdavimo.

Prieš tai rezultatą padvigubinęs buvo Pedro (9 min.). Jis antrame kėlinyje pasižymėjo dar kartą – po Cesco Fabregaso perdavimo ketvirtasis įvartis krito 59-ąją rungtynių minutę.

Varžovų triuškinimą 83-ąją minutę baigė Bertrandas Traore. „Newcastle United“ paguodos įvartį pelnė 90-ąją minutę, kai pasižymėjo Androsas Townsendas.