„Premier“ lygos lyderių dvikovoje – „Arsenal“ pergalė

„Arsenal“ sumažino atsilikimą turnyrinėje lentelėje iki dviejų taškų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 14, 2016, 5:04 PM, atnaujinta Jun 8, 2017, 2:41 AM

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį susitiko dvi turnyrinės lentelės lyderės – „Leicester“ ir Londono „Arsenal“ ekipos. Svarbius tris taškus įsirašė bei atsilikimą iki dviejų sumažino antroje vietoje žengiantis „Arsenal“, išplėšęs pergalę 2:1 (0:1).

Tiksint paskutinėms pirmo kėlinio minutėms Laurentas Koscielny prasižengė baudos aikštelėje, tad „Leicester“ iš varžovų gavo dovanėlę – 11 metrų baudinį. Jį 45-ą minutę sėkmingai realizavo Jamie Vardy.

Antro kėlinio pradžioje daugiau pavojingų progų sukūrė „Arsenal“, o 54-ą minutę Londono ekipos aistruolių viltis dar labiau sustiprino Danny Simpsono pražanga, po kurios jis buvo nubaustas antra geltona kortele. Dešimtiese likę atrodė sutrikę: Theo Walcottas 70-ą min. rezultatą išlygino, o vos po kelių akimirkų auksinę progą turėjo, tačiau ja nepasinaudojo Alexis Sanchezas.

„Arsenal“ ir toliau bombardavo varžovų vartus, kol galop, penktą pridėtinio laiko minutę, Danny Welbecko smūgiuotas kamuolys nokautavo „Leicester“ vartininką.

Kitame susitikime „Liverpool“ pasityčiojo iš „Aston Villa“ futbolininkų. Rungtynės baigėsi nepadoriu rezultatu 6:0.

Dar pirmame kėlinyje įvarčius pelnė Danielis Sturridge’as (16 min.) ir Jamesas Milneris (25 min.). Po pertraukos „Aston Villa“ gynyba visiškai subyrėjo: pasižymėjo Emre Canas (58 min.), Divockas Origi (63 min.), Nathanielis Clyne‘as (65 min.) bei Kolo Toure (71 min.).

„Manchester City“ – „Tottenham“ 1:2