Čempionų lyga: PSG patiesė „Chelsea“ ekipą, įmušė ir Zlatanas

Zlatanas Ibrahimovičius galingai smūgiavo tiesiai į gyvąją varžovų sienelę, kuri subyrėjo ir leido skandalingajam švedui džiaugtis įvarčiu. Tačiau ne Zlatano žodis buvo paskutinis. Antradienį į futbolo gerbėjų pasaulį sugrįžo Čempionų lygos turnyras.

Z.Ibrahimovičius džiaugiasi 39 minutę įmuštu įvarčiu.<br>AP nuotr.
„Benfica“ ir „Zenit“ mačas.<br>AP nuotr.
„Chelsea“ ir PSG mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (30)

Feb 16, 2016, 10:35 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 8:55 PM

Dvi poros sužaidė pirmąsias aštuntfinalio rungtynes. „Paris Saint-Germain“ po Edinsono Cavani įvarčio 2:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ ekipą, o „Benfica“ namuose tik per pridėtą laiką 1:0 palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą.

Paris Saint Germain“ – Londono „Chelsea“ 2:1. Z.Ibrahimovičius (39), E.Cavani (79)/ J.O.Mikelis (45+1)

PSG futbolininkai rungtynes pradėjo aktyviai ir iškart šturmavo „Chelsea“ vartus. Keletą kartų jie patikrino varžovų vartininko budrumą, bet 23 minutę Diego Costa buvo neįtikėtinai arti įvarčio. Londono klubo puolėjas sukūrė nuostabų momentą, kai skersuotą kamuolį galva pasiuntė į varžovų vartus, tačiau PSG vartų sargas Kevinas Trappas sugebėjo pakišti ranką ir apsaugoti vartus.

PSG ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, bet ir „Chelsea“ rengė išpuolius. Vis dėlto įvartį mušė Paryžiaus komanda.

38 minutę Johnas Obi Mikelis ant žemės pargriovė varžovą, gavo geltonąją kortelę ir suteikė šansą šeimininkams smūgiuoti iš 21 metrų atstumo. Prie kamuolio stojo Z.Ibrahimovičius, jis galingai smūgiavo tiesiai į sienelę ir įmušė įvartį. „Chelsea“ sirgaliai susiėmė už galvos – juk žaidėjai neturėjo teisės padaryti tarpo, bet jų šauksmą užgožė Z.Ibrahimovičiaus ir PSG gerbėjų šėlsmas.

Po įvarčio „Chelsea“ ėmė spausti varžovus, ir J.O.Mikelis išlygino rezultatą. Įvartis – tiesiai į rūbinę, nes svečiai įmušė pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę. „Chelsea“ futbolininkas įvartį įmušė po kampinio.

Antrajame kėlinyje PSG mėgino spausti varžovus. 77 minutę šeimininkai buvo atlikę 16 smūgių – dvigubai daugiau nei svečiai.

O 79 minutę Angelas di Maria pademonstravo tobulą aikštės matymą, kai atliko nuostabų perdavimą Edinsonui Cavani, kuris ataką baigė įvarčiu.

PSG komanda kamuolį kontroliavo 61 proc. laiko ir kėlė 9 kampinius, į varžovų vartus smūgiavo 20 kartų. 8 smūgiai buvo tiesiai į vartų plotą.

„Chelsea“ kėlė 3 kampinius ir atliko 9 smūgius. Keturi – į vartų plotą.

„Benfica“ – Sant Peterburgo „Zenit“ 1:0. Jonas (90+1)

„Zenit“ futbolininkams trūko vos keleto minučių, kad klubo istoriją galėtų mėginti švariai perrašyti savo aikštėje. Tačiau pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę Jonas efektingai po baudinio galva smūgiavo kamuolį į vartų tinklą ir bėgo savų sirgalių link.

Sankt Peterburgo klubas dar niekada nėra patekęs į Čempionų lygos ketvirtfinalį, o „Benfica“ jame pastarąjį kartą buvo prieš ketverius metus.

Portugalijos komanda Rusijos ekipą pasitiko po nuostabios serijos vietiniame čempionate, kur varžovus baudė įvarčių gausa.

„Benfica“ tik prieš pat Čempionų lygą patyrė pirmąjį pralaimėjimą nuo gruodžio mėnesio. Portugalijos ekipos sirgaliai tikėjosi, kad šis pralaimėjimas įtakos neturės, o „Zenit“ trukdys tai, kad Rusijos klubas nuo gruodžio nežaidžia turnyre – Rusijoje tris mėnesius vyks žiemos pertrauka.

„Zenit“ atsilaikė beveik visą mačą, tačiau kai Domenico Criscito gavo raudonąją kortelę, jau po minutės stebėjo, kaip varžovai džiaugiasi įvarčiu.

„Zenit“ komanda dar neprarado šanso žengti toliau, bet namuose reikės rimčiau padirbėti.

„Zenit“ klubui reikės gerokai pagerinti savo žaidimą. „Benfica“ kamuolį kontroliavo 61 procentą laiko. Komanda smūgiavo 15 kartų, o rusai – vos 5.

Portugalai atliko 445 tikslius perdavimus, o „Zenit“ – 202.