Čempionų lyga: C. Ronaldo padovanojo pirmą pergalę Z. Zidane'ui

Cristiano Ronaldo ir Madrido „Real“ padovanojo sunkią, bet pirmą pergalę Zinedine'ui Zidane'ui Čempionų lygoje. 43-ejų prancūzas debiutavo šiame turnyre kaip vyriausias treneris, kol vokiečių „Wolfsburg“ beveik iššvaistė trijų įvarčių persvarą.

„Real“ laimėjo.<br>AP nuotr.
Z.Zidane'as tikisi gero debiuto.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Wolfsburg“ laimėjo Belgijoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (29)

Feb 17, 2016, 7:46 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 5:53 PM

Trečiadienį sužaisti dar du Čempionų lygos aštuntfinalio mačai. Romoje „Real“ 2:0 (0:0) palaužė „Roma“, o „Wolfsburg“ Belgijoje 3:2 (1:0) nugalėjo vietos „KAA Gent“ futbolininkus.

Atsakomieji mačai kovo 8-ąją vyks Madride ir Volfsburge.

„Roma“ – Madrido „Real“ 0:2. C.Ronaldo (57 min.), Jese (86 min.)

Madrido „Real“ klubą persekioja itališkas prakeiksmas Čempionų lygoje – atkrintamosiose turnyro rungtynėse, kai nugalėtoją sprendžia dvejos rungtynės, jis jau aštuonis kartus iš eilės pralaimėjo klubams iš Italijos.

Praėjusių metų sezone juos pusfinalyje sustabdė Turino „Juventus“. Tačiau „Roma“ klubo barjerą madridiečiai tikisi peržengti ir trečiadienį jie žengė pirmą žingsnį įveikdami varžovus 2:0.

Pergalę jiems atnešė individualūs portugalo Cristiano Ronaldo veiksmai, kai 57-ąją minutę jis suklaidino „Roma“ gynėją ir iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos nerodė geriausio savo veido. „Real“ buvo aktyvesni ir tikslesni, kol „Roma“ koncentravosi į gynybą. Abu klubai neturėjo realių šansų pelnyti įvarčių, o italai atrodė pavojingi greitai pereidami į puolimą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Real“ jau atrodė pavojingiau ir galiausiai pelnė įvartį. „Roma“ tada bandė atsitiesti, tačiau artėjant antram kėliniui link pabaigos „Real“ vėl užgulė jų vartus – C.Ronaldo buvo arti antro įvarčio, aktyviai žaidė J.Rodriguezas ir K.Benzema.

Galiausiai spaudimas pasiteisino – 86-ąją minutę pasižymėjo Jese. „Real“ laimėjo 2:0 ir į Madridą vyks gana ramūs, kad jiems pavyks nutraukti itališką prakeiksmą.

„KAA Gent“ – „Wolfsburg“ 2:3. Svenas Kumsas (80 min.), Kalifa Coulibaly (89 min)/Julianas Draxleris (44, 54 min.), Maxas Kruse (60 min.).

Tiek belgų „KAA Gent“, tiek vokiečių „Wolfsburg“ debiutavo Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.

Debiutas buvo sėkmingesnis vokiečiams, kurie laimėjo 3:2 (1:0), tačiau galėjo jaustis daug ramiau prieš atsakomąją kovą namuose.

Nuolatinis „Wolfsburg“ spaudimas atsipirko tik baigiantis pirmam kėliniui – J.Draxleris 44-ąją minutę pelnė įvartį po kelių neišnaudotų progų. „KAA Gent“ patys kelis kartus buvo netoli įvarčio, tačiau nudžiuginti savo aistruolių nesugebėjo.

Antrame kėlinyje antrą įvartį pridėjo J.Draxleris, o netrukus po M.Kruse'o įvarčio „Wolfsburg“ jau triuškino varžovus.

Tačiau šeimininkai pabudo ir mačą pabaigė dviem įvarčiais, lyg skelbdami, kad dar niekas nebaigta.