AP nuotr.
AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Feb 17, 2016, 8:57 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 5:27 PM

Barcelona“ futbolininkai lengva pergale pabaigė 24-ąjį Ispanijos „Primera“ lygos turą. Katalonai 3:1 (2:1) įveikė „Gijon“ ekipą. „Barcelona“ pasiekė 19-ąją pergalę ir iki šešių taškų padidino pranašumą prieš antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“ klubą.

Pirmąjį įvartį pelnė Lionelis Messi, pasižymėjęs 25-ąją minutę. Tai buvo 300-asis argentiniečio įvartis „Primera“ lygoje.

Po dviejų minučių Carlosas Castro lygino rezultatą, tačiau „Gijon“ ilgai nesidžiaugė.

31-ąją minutę antrą savo įvartį pasiekė 28-erių L.Messi.

Tašką rungtynėse padėjo Luisas Suarezas, pasižymėjęs 67-ąją minutę. Taip jis ištaisė prieš penkias minutes padarytą klaidą, kai neįmušė vienuolikos metrų baudinio.