Ispanijos čempionato autsaideris netikėtai sužaidė sensacingai

„Levante“ žaidėjas Tono Garcia<br>AFP nuotr.

Feb 19, 2016, 11:20 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 10:39 AM

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse prasidėjo 25-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

Valensijos „Levante“ savo sirgalius nudžiugino puikia pergale prieš Madrido „Getafe“. Šeimininkai šį sezoną pergalėmis džiaugiasi ne dažnai, tačiau penktadienį varžovą nugalėjo rezultatu 3:0.

Pirmas Valensijos ekipą į priekį išvedė Jose Moralesas, o kėlinio pabaigoje pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Giuseppe Rossi.

Galutinis taškas buvo padėtas 81-ąją minutę, kai po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo pasižymėjo Joanas Verdu.

„Levante“ su 20 taškų lieka turnyrinės lentelės apačioje, tačiau bent laikinam dėl geresnio įvarčio santyko pavijo „Granada“. Tuo tarpu „Getafe“ lieka 13-oje pozicijoje.

Rezultatas:

„Levante“ 3 – 0 „Getafe“ 10' [1 – 0] J. Morales 43' [2 – 0] G. Rossi (11 m. baudinys) 81' [3 – 0] J. Verdu