„Barcelona“ nepralaimėtų rungtynių serija ištįso iki 32

„Barcelona“ nepralaimi.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 20, 2016, 7:14 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 7:37 AM

Ispanijos futbolo čempionate savaitgalį žaidžiamos 25-ojo turo rungtynės. Lyderė „Barcelona“ šeštadienį pratęsė savo spurtą ir po pergalės 2:1 svečiuose prieš „Las Palmas“ atitrūko nuo persekiotojų net 9 taškais.

Urugvajietis Luisas Suarezas 6-ąją min. ir brazilas Neymar 39-ąją min. užtikrino pergalę Kanarų salose, nors šeimininkai buvo išlyginę rezultatą 10-ąją min.

„Kad iškovotume titulus, turime laimėti ir tokias rungtynes. Iškovojome tris taškus ir esame laimingi“, – kalbėjo L.Suarezas, kuris yra rezultatyviausias Ispanijos čempionato žaidėjas – 25 įvarčiai. Neymaro sąskaitoje – 18 įvarčių.

Kitose rungtynėse ilgai lauktą pergalę šventė Barselonos „Espanyol“, kuris namuose 1:0 įveikė La Korunjos „Deportivo“.

Nei šeimininkų vartuose, nei paraiškoje nebuvo labai nesėkmingai Ispanijoje debiutavusio vartininko Giedriaus Arlauskio, kuris gydosi traumą.

„Espanyol“ laimėjo po dviejų mėnesių pertraukos ir su 25 taškais pakilo į 15-ąją vietą.

25-asis turas.

„Las Palmas“ – „Barcelona“ 1:2. W.Jose (10)/L.Suarezas (6), Neymaras (39).

Barselonos „Espanyol“ (G.Arlauskis neregistruotas) – La Korunjos „Deportivo“ 1:0. M.Asensio (52).

Sevilijos „Real Betis“ – Chichono „Sporting“ 1:1. G.Pezzela (67)/C.Castro (66).