„Bayern“ gavo niuksą iš buvusio auklėtinio, bet atsitiesė

„Bayern“ iškovojo pergalę 3:1.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 20, 2016, 7:36 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 7:37 AM

Voketijos futbolo čempionate – 22-ojo turo rungtynės. Titulą ginantis lyderis Miuncheno „Bayern“ namuose 3:1 nugalėjo „Darmstadt“ ekipą, nors pirmas praleido įvartį ir to kaltininkas buvo šio klubo auklėtinis.

Sandro Wagneris šiose rungtynėse buvo vienintelis Miunchene gimęs futbolininkas, bet būtent jis 26-ąją min. pasiuntė kamuolį į „Bayern“ vartus.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį, bet po pertraukos Thomas Muelleris įmušė dukart, o tašką padėjo lenkas Robertas Lewandowskis.

„Bayern“ atitrūko nuo artimiausių konkurentų 11 taškų.

Kitą savaitę Vokietijos čempionų laukia Čempionų lygos aštuntfinalis su Turino „Juventus“ svečiuose.

„Vienos rungtynės su kitomis neturi nieko bendra. Dabar esame patenkinti iškovoję 3 taškus, bet antradienį rezultatas vėl bus 0:0“, – sakė Th.Muelleris.

„Smūgiavome 36 kartus į vartus. Manau, kad tai gerai. Bet buvo sunku pramušti tiek daug gynėjų“, – teigė treneris Josepas Guardiola.

22-asis turas.

Miuncheno „Bayern“ – „Darmstadt“ 3:1. Th.Muelleris (49, 71), R.Lewandowskis (84)/S.Wagneris (26).

Menchengladbacho „Borussia“ – „Koln“ 1:0. M.Dahoud (9).

Berlyno „Hertha“ – „Wolfsburg“ 1:1. S.Kalou (60)/M.Shaeferis (53).

„Hoffenheim“ – „Mainz 3:2. N.Amiri (13), M.Uthas (68, 76)/J.Cordoba (11), Jairo (78).

„Ingolstadt“ – Brėmeno „Werder“ 2:0. B.Huebneris (12), L.Hinterseeras (89 iš 11 m).

Lėverkuzeno „Bayer“ – Dortmundo „Borussia“ (sekmadienį)