„Trakai“ įrodė, kad gali įmušti daugiau nei vieną įvartį

Rygos „Skonto“ manieže paskutinies priešsezonines rungtynes žaidę „Trakų“ futbolininkai 5:0 sutriuškino „Ventspils“ ekipą, kuri šias rungtynes žaidė ne pagrindinės sudėties.

„Trakų“ futbolininkai rengiasi kovai dėl Supertaurės.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

fkt.lt ir lrytas.lt inf.

Feb 20, 2016, 9:53 AM, atnaujinta Jun 7, 2017, 10:00 AM

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Davidas Aršakianas, po kartą tiksliai varžovų vartus atakavo Jurijus Mamajevas, Nerijus Valskis ir Artiomas Gurenka.

Lyginant su rungtynėmis prieš Kauno „Stumbrą“, treneris Valdas Urbonas atliko nedidelę rokiruotę – vietoj J.Mamajevo starto sudėtyje pasirodė Donatas Šėgžda.

„Nemanau, kad lyginant su „Stumbro“ rungtynėmis mes labai pasikeitėme, tiesiog darėme mažiau klaidų. Be to, susidarė įspūdis, kad „Ventspils“ jaunimas buvo silpnesnis varžovas nei „Stumbras“, – apie rungtynes kalbėjo komandos kapitonas Deividas Česnauskis.

Nuo pat susitikimo pradžios situaciją aikštėje kontroliavę riteriai per pirmąjį kėlinį pelnė du įvarčius. Po pertraukos pasirodę J.Mamajevas ir po traumos visiškai pasveikęs N.Valskis žaidimą dar labiau pagyvino, o „Ventspils“ futbolininkai kamuolį iš vartų tinklo traukė dar dažniau.

Rungtynės Rygoje buvo pirmos per visą pasirengimo laikotarpį, kai „Trakai“ įmušė daugiau nei vieną įvartį.

Paskutinysis pasirodymas ypač teigiamai nuteikia prieš Supertaurės rungtynes, kurias riteriai po devynių dienų žais su Vilniaus „Žalgiriu“.