„Inter“ klubas Italijos čempionate pakilo į ketvirtą vietą

„Inter“ ekipos žaidėjai džiaugiasi įvarčiu.<br>AFP nuotr.

2016-02-21 09:13, atnaujinta 2017-06-07 06:52

Keturioliktą pergalę Italijos aukščiausiosios futbolo lygos – Serie A – 26-ojo turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Milano „Inter“ (48 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs septynioliktojoje pozicijoje likusią Genujos „Sampdoria“ (25 tšk.) ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Danilo D'Ambrosio (23 min.), Miranda (57 min.) ir Mauro Icardis (73 min.), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Fabio Quagliarella (90+2 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Turino „Juventus“ (58 tšk.) vienuolikė, lenkianti „Napoli“ (56 tšk.) klubą bei „Fiorentina“ (49 tšk.) futbolininkus.

Kitame šeštadienio susitikime vos antrą pergalę iškovojo pirmenybių autsaiderė Veronos „Hellas“ (18 tšk.) komanda, savo aikštėje 3:1 (1:0) įveikusi dvyliktojoje pozicijoje esančią Veronos „Chievo“ (31 taškas) vienuolikę.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Luca Tonis (29 min.), Giampaolo Pazzini (57 min.) ir Arturas Ionita (90+5 min.), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Sergio Pellissieras (71 min. iš 11 m baudinio).

Beje, 29-tą min. Luca Tonis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Dvikovą komandos baigė nepilnų sudėčių – 70-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Vangelis Moras („Hellas“), o 79-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Nicolasui Spoliui („Chievo“).