FA taurėje „Chelsea“ sutriuškino jaunimu besirėmusį Mančesterį

Sužaisti dar trys FA taurės aštuntfinaliai. Labiausiai lauktoje sekmadienio dvikovoje susigrūmė Londono „Chelsea“ bei „Manchester City“ vienuolikės. Mačo favoritais buvo laikomi aikštės šeimininkai iš sostinės. Nepaisant to, kad jie atsilieka nuo varžovų „Premier“ lygoje, Mančesterio klubas nusprendė remtis jaunimu.

„Chelsea“ įveikė FA taurėje „Mancheter City“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Feb 21, 2016, 8:55 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 4:15 AM

Iš pradžių Guuso Hiddinko auklėtiniams viskas klostėsi pagal planą ir 35-ąją minutę juos į priekį išvedė snaiperis Diego Costa, tačiau po kelių minučių rezultatą išlygino devyniolikmetis Davidas Faupala.

Po jo įvarčio „City“ sirgaliai galbūt dar turėjo vilčių, bet antrajame kėlinyje labiau patyrę Londono atstovai įrodė pranašumą bei šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5:1. Verta paminėti, jog savo įvartį pelnė ir šį sezoną savo žaidimo nerandantis Edenas Hazardas.

Kitose rungtynėse, kurios buvo gan permainingos Londono „West Ham“ svečiuose tokiu pat rezultatu nukovė „Blackburn“ klubą.

Tuo tarpu dviejų Londono komandų mūšyje kiek netikėtai triumfavo „Crystal Palace“, kuriam įveikti „Tottenham“ leido pirmojo kėlinio pabaigoje Martino Kelly pelnytas įvartis.

Po šių susitikimų buvo ištraukti ir ketvirtfinalio burtai:

„Reading“ (II divizionas) – „Crystal Palace“;

Liverpulio „Everton“ – Londono „Chelsea“;

„Arsenal“ arba „Hull City“ (II) – „Watford“;

„Shrewsbury Town“ (III) arba „Manchester United“ – „West Ham United“

Rezultatai:

„Blackburn“ 1 – 5 „West Ham“ 20' [1 – 0] B. Marshall 26' [1 – 1] V. Moses 36' [1 – 2] D. Payet 64' [1 – 3] E. Emenike 85' [1 – 4] E. Emenike 90' [1 – 5] D. Payet 55' C. Taylor („Blackburn“) pašalintas iš aikštės 75' C. Kouyate („West Ham“) pašalintas iš aikštės

„Tottenham“ 0 – 1 „Crystal Palace“ 45' [0 – 1] M. Kelly

„Chelsea“ 5 – 1 „Manchester City“ 35' [1 – 0] D. Costa 37' [1 – 1] D. Faupala 48' [2 – 1] Willian 53' [3 – 1] G. Cahill 67' [4 – 1] E. Hazard 89' [5 – 1] B. Traore 75' Oscar („Chelsea“) nerealizavo 11 m. baudinio