Madrido derbis: „Real“ nusileido „Atletico“ futbolininkams

Cristiano Ronaldo ir „Real“ nusileido oponentams iš Madrido.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Cristiano Ronaldo ir „Real“ žvaigždynas nusileido oponentams iš Madrido.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 27, 2016, 6:29 PM, atnaujinta Jun 6, 2017, 7:13 AM

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygos aistruolių dėmesį prikaustė dviejų Madrido klubų derbis. „Real“ žvaigždynas 0:1 nusileido antrą vietą užimantiems „Atletico“ futbolininkams bei nuo jų atsilieka jau keturiais taškais.

Kova įtemptai klostėsi nuo pirmųjų susitikimo minučių. Nors kamuolį didžiąją laiko dalį kontroliavo „Real“, pagal pavojingas atakas bei smūgius į vartų plotą „Atletico“ niekuo nenusileido varžovams. Galimybę išsiveržti į priekį „Atletico“ turėjo dar pirmo kėlinio pabaigoje, tačiau Antoine Griezmanno smūgį atrėmė Keyloras Navasas.

Po pertraukos, 53-ą min., A.Griezmannas antros progos nebeiššvaistė. Drauge su Filipe Luisu perdavimais išbarstę „Real“ gynybą futbolininkai ataką baigė rezultatyviai – kaire koja „Real“ vartininką nukautavo A.Griezmannas.

Kėlinio viduryje A.Griezmannas dar kartą išgąsdino „Real“ aistruolius, tačiau šįkart K.Navasas smūgį atrėmė. Besibaigiant rungtynėms progą pelnyti įvartį turėjo ir Karališkasis klubas, bet Danilo išlyginti rezultato nepavyko.