„Milan“ klubas – „Coppa Italia“ finale

Atsakomajame Italijos futbolo taurės pusfinalio mače antradienį susitiko „Milan“ bei trečiojoje lygoje žaidžiantis „Alessandria“ klubas.

„Milan“ klubas – „Coppa Italia“ finale<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Mar 1, 2016, 11:09 PM, atnaujinta Jun 5, 2017, 10:05 PM

Kaip ir tikėtasi, namuose žaidę Milano futbolininkai aikštėje dominavo nuo pat pirmųjų minučių, tad jų varžovai namo keliavo tik džiaugdamiesi, patekę tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Pirmojoje šių ekipų akistatoje Alesandrijos vienuolikė puikiai priešinosi „Serie A“ grandams ir pralaimėjo minimalia persvara 0:1, bet išvykoje vaizdas aikštėje buvo kitoks.

Jau 20 minutę šeimininkus į priekį išvedė vienas prieš vartininką atsidūręs Jeremy Menezas, kuriam tai buvo pirmasis startas šį sezoną. Po keturių minučių persvarą po kampinio padvigubino gynėjas Alessio Romagnoli, o tas pats J.Menezas dar iki pertraukos įsirašė dublį.

Vėliau „Milan“ futbolininkai kiek atsipalaidavo, bet dar po įvartį antrojo kėlinio pabaigoje sugebėjo pelnyti Romagnoli bei Mario Balotelli.

„Coppa Italia“ finale Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai veikiausiai susitiks su Turino „Juventus“, kuris pirmajame mače 3:0 sutriuškino Milano „Inter“.

Rezultatas:

„Milan“ 5 – 0 „Alessandria“ [1-0] 20’ Jeremy Menez [2-0] 24’ Alessio Romagnoli [3-0] 39’ Jeremy Menez [4-0] 80’ Alessio Romagnoli [5-0] 89' Mario Balotelli