A lyga: „Kauno Žalgiris“ ir „Atlantas“ šventė pergalę

„Kauno Žalgirio“ klubas sezoną pradėjo pergale.<br>P.Mantauto nuotr.

2016-03-05 13:54, atnaujinta 2017-06-02 16:06

Šeštadienį tęsiasi Lietuvos futbolo A lygos pirmojo turo dvikovos. Įkvėptas brolio krepšinio „Kauno Žalgirio“ klubas sezoną pradėjo pergale. „Kauno Žalgiris“ Visagine 3:2 nugalėjo Utenos „Utenio“ futbolininkus, kurie namų mačus kurį laiką žais būtent šiame mieste.

Praėjusį sezoną „Spyrio“ vardu žaidęs „Kauno Žalgiris“ šiemet gavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) leidimą vadintis istoriniu vardu, tačiau sutartį su krepšinio klubu „Žalgiris“ sudariusi ekipa gali būti ir priversta keisti pavadinimą, jeigu teisinį ginčą laimės Vilniaus „Žalgiris“.

Praėjusį sezoną Kauno komanda užėmė 5-ąją vietą. Pergalę šeštadienį komandai iškovoti padėjo Rokas Krušnauskas ir Karolis Šilkaitis.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją, o išlyginamąjį įvartį E.Jankauskas įmušė po apmaudžios varžovų klaidos. Tačiau antrajame „Utenis“ buvo gerokai aštresnis ir greitomis atakomis vertė ne kartą kristi kauniečių vartininką.

Tačiau „Utenio“ smūgiai skriejo pro šalį, o R.Krušnauskas 61 minutę džiaugėsi antruoju įvarčiu. Šįkart jis į vartus kamuolį nukreipė galva.

Žaidimas vyko panašiai ir 70 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs J.Marozas sušvelnino rezultatą iki 2:3. „Utenis“ ėmė žaisti aktyviau.

Kitose rungtynėse savo aikštėje Klaipėdos „Atlantas“ priėmė dar stipriausios sudėties nemetusią Kauno „Stumbro“ ekipą. Klaipėdos klubas pademonstravo savo viršenybę, kai kamuolį kontroliavo didžiąją laiko dalį. Klaipėdos ekipa nuolat atakavo varžovus, o mačą laimėjo 2:0.

Abu įvarčiai – verti dėmesio. Marius Papšys tolimu smūgiu įmušė nuo skersinio, o vėliau puikiai pasirodė „Atlanto“ legionierius A.Sylla.

Rezultatai:

Utenos „Utenis“ – „Kauno Žalgiris“ 2:3. E.Jankauskas (22), J.Marozas (70)/ K.Šilkaitis (5), R.Krušnauskas (35, 61).

Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Stumbras“ 2:0. M.Papšys (64), A.Sylla (74).

Vilniaus „Žalgiris“ – „Trakai“ 2:0. B.Atajičius (48, 59) žaidė trečiadienį

B.Atajičius 12 minutę nerealizavo 11 m baudinio.