Anglija: gausus Londono derbis ir „Chelsea“ lygiosios

„Hotspur“ ir „Arsenal“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 5, 2016, 5:52 PM, atnaujinta Jun 2, 2017, 3:18 PM

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 29-asis turas. Londono derbis tarp turnyro lentelės kaimynių „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“ komandų suteikė daugybę emocijų, o pergalės dainų dainuoti po mačo negalėjo nė vienos komandos žaidėjai. „Arsenal“ aistruoliai per pertrauką šventė A.Ramsey įvartį ir gerą savo ekipos žaidimą, bet antrojo kėlinio starte komanda prarado žaidėją ir „Hotspur“ į tai reagavo užtikrintai – dviem įvarčiais.

Tačiau „Hotspur“ komandos noras išlyginti taškų skaičių su čempionato lydere „Leicester City“ ekipa neišsipildė. 76  minutę A.Sanchezas mušė įvartį ir mačas baigėsi 2:2.

Manchester City“ futbolininkai sutriuškino lygos autsaiderę „Aston Villa“ ekipą. Po galingos pergalės 4:0 ši ekipa šiek tiek sutvirtino poziciją ketvirtojoje vietoje, kuri garantuoja kelialapį į Čempionų lygos atranką. Beje, „Manchester City“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Pergalę švęsti susiruošė ir Londono „Chelsea“ komanda, bet „Stoke City“ išlygino ir šeimininkams nepavyko įsirašyti ketvirtojo sėkmingo mačo iš eilės. Rungtynės Londone baigėsi 1:1.

„Hotspur“ ir „Arsenal“ sirgalius į neviltį nuvarė „Leicester City“ komanda. Pastaroji jau ilgą laiką karaliauja viršūnėje ir įsirašė dar tris taškus. Dabar „Leicester City“ nuo „Hotspur“ atsiplėšusi yra 5 taškais.

„Tottenham Hotspur“ – Londono „Arsenal“ 2:2. T.Alderweireldas (60), H.Kane'as (62)/ A.Ramsey (39), A.Sanchezas (76)

55 minutę svečių žaidėjas F.Coquelinas gavo antrąją geltonąją kortelę.

Londono „Chelsea“ – „Stoke City“ 1:1. B.Traore (39)/ M.Dioufas (85)

„Everton“ – „West Ham United“ 2:3. R.Lukaku (13), A.Lennonas (56)/ M.Antonio (78), D.Sakho (81), D.Payetas (90)

34 minutę šeimininkų žaidėjas K.Mirallasas gavo antrąją geltoną kortelę.

69 minutę R.Lukaku nerealizavo 11 m baudinio

„Manchester City“ – „Aston Villa“ 4:0. Y.Toure (48), S.Aguero (50, 60), R.Sterlingas (66)

70 minutę S.Aguero nerealizavo 11 M baudinio.

„Newcastle United“ – „Bournemouth“ 1:3. A.Perezas (80)/ S.Tayloras (28 – į savo vartus) J.Kingas (70), C.Danielsas (90+2)

„Southampton“ – „Sunderland“ 1:1. V.van Dijkas (90+3)/ J.Defoe (85)

79 minutę šeimininkų žaidėjas J.Fonte gavo raudoną kortelę.

„Swansea City“ – „Norwich City“ 1:0. G.Sigurdssonas (61).

„Watford“ – „Leicester City“ 0:1. R.Mahrezas (56)