Dieviškas Cristiano Ronaldo įtūžis: į varžovų vartus – „pokeris“

Cristiano Ronaldo prireikė vos penkiolikos minučių, kad suduotų mirtiną smūgį savo varžovams. Madrido „Real“ futbolininkai šeštadienį Ispanijos čempionato 28-ajame ture savo aikštėje priėmė Vigo „Celta“ futbolininkus ir šie pajuto, ką reiškia portugalo pyktis po pralaimėjimų.

C.Ronaldo gailesčio neparodė.<br>AP nuotr.
Madrido „Real“ rungtynės.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2016-03-05 17:50, atnaujinta 2017-06-02 15:18

„Real“ praėjusiame ture 0:1 nusileido Madrido „Atletico“ ekipai, bet šįkart „Real“ varžovus sudorojo 7:1.

C.Ronaldo per 15 minučių užfiksavo „hattrick'ą“. Jis įmušė 50, 58 ir 65 minutėmis. O 76 minutę įmušė ir ketvirtąjį įvartį.

C.Ronaldo tapo greičiausiai 350 įvarčių ribą pasiekusiu žaidėju Europoje. Jam prireikė 335 mačų.

C.Ronaldo dabar su 26 įvarčiais yra rezultatyviausias Ispanijos lygos žaidėjas.

Prieš šias rungtynes C.Ronaldo keletą kartų pakartojo, kad „Real“ sezonas dar nebaigtas ir ekipa gali laimėti čempionatą.

Madrido „Real“ – Vigo „Celta“ 7:1. Pepe (41), C.Ronaldo (50, 58, 65, 76), Jese (77), G.Bale'as (81) / I.Aspas (62).

Villarreal“ – „Las Palmas“ 0:1. D.Garcia (30).

„Getafe“ – „Sevilla“ 1:1. E.Velazquezas (86)/ E.Banega (79)

„Deportivo La Coruna“ – „Malaga“ 3:3