Čempionų lyga: Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į ketvirtfinalį

Cristiano Ronaldo bandė, bandė ir galiausiai džiaugėsi įvarčiu, o sužlugdęs „Roma“ aistruolių viltis dar sukūrė progą ir komandos draugui. Madrido „Real“ antradienį dominavo, bet kartais gynėsi tarsi vienuolikmečių komanda, tačiau „Roma“ švaistė tobulas progas ir galiausiai vartus „atrišę“ Ispanijos gigantai žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

„Real“ ir „Roma“ mačas.<br>AP nuotr.
„Gent“ ir „Wolfsburg“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (33)

Mar 8, 2016, 8:35 PM, atnaujinta Jun 2, 2017, 7:34 AM

„Real“ savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Roma“ ekipą, o pirmąją kovą irgi baigė tokiu pat rezultatu.

Vokietijoje savo istorinį žygį pratęsė „Wolfsburg“ klubas, 1:0 nugalėjęs „Gent“ komandą. Pirmoji dvikova tarp šių ekipų Belgijoje baigėsi vokiečių naudai 3:2.

Madrido „Real“ – „Roma“ 2:0. C.Ronaldo (64), J.Rodriguezas (68). Pirmasis mačas: 2:0.

Madrido „Real“ iškart ėmėsi savo darbo ir spaudė „Roma“ futbolininkus. Pastarieji neprieštaraudami ėmė žaisti antru numeriu, vis sulaikydami į baudos aikštelę įsiveržusią „Real“ ekipą. „Real“ ekipa visaip ieškojo būdų įmušti, bet „Roma“ gynėsi glaustai, o praskriejusius kamuolius patikimai atmušė vartininkas.

Ir nors „Real“ aikštėje ryškiai dominavo, ekipos sirgaliams ramiai sėdėti neteko. Keletas momentų juos privertė pašokti iš savo vietų.Vienas jų nutiko 14 minutę, kai nuostabią progą turėjo Edinas Džeko. Gavęs perdavimą jis liko vienas prieš vartininką, bet nespėjo apgalvoti savo veiksmų ir smūgiavo gerokai pro šalį.

„Canal+“ komentatoriai po smūgio prunkštelėjo.Po akimirkos „Real“ toliau kontroliavo situaciją, bet „Roma“ ir vėl gavo kone tobulą progą.

Tačiau ir ši buvo iššvaistyta – 28 minutę situacija nepasinaudojo Mohamedas Salah. „Real“ ir vėl perėmė vadžias, bet šeimininkai niekaip neišnaudojo savo progų. 33 minutę C.Ronaldo spyrė atšokusį už galinės linijos kamuolį tribūnų link. Vos prieš akimirką jo smūgiui kelią užkirto vartininkas.

Abi komandos pirmąjį kėlinį baigė be įvarčių, bet progų turėjo.

Antrąjį kėlinį „Real“ pradėjo dominavimu, bet rungtynės vyko aktyviau nei prieš tai. 51 minutę po sumaišties svečių baudos aikštelėje Jamesas Rodriguezas smūgiavo į vartus, bet „Roma“ vartininkas atliko akrobatinį judesį ir kamuolį sulaikė. Netrukus kone tobulą progą turėjo M.Salah, bet jis šovė į kraštą ir kamuolys praskriejo pro vartų virpstą.

„Real“ rodė daug pastangų įvarčiui įmušti, tarsi neturėtų dviejų įvarčių pranašumo, sukaupto pirmosiose rungtynėse. Bet atviru futbolu naudojosi ir „Roma“ komanda. 56 minutę Alessandro Florenzi galingai smūgiavo į vartus, kai įsiveržė į „Real“ baudos aikštelę, bet smūgis skriejo tiesiai į vartininką.

„Roma“ atrodė visiškai kitaip, bet sulaikyti įvarčio troškusio C.Ronaldo svečiams nepavyko. 64 minutę C.Ronaldo meistriškai užbaigė ataką ir pratęsė savo įvarčių seriją. Šeštadienį jis keturiskart nuginklavo Vigo „Celta“ ekipą, o „Real“ laimėjo 7:1.

Šis C.Ronaldo įvartis atvėrė „Roma“ vartus. 68 minutę Cristiano atliko rezultatyvų perdavimą Jamesui Rodriguezui, o šis iš krašto lengvai nuginklavo varžovų vartininką.

Žaidimas greitai sulėtėjo, bet abi ekipos dar mėgino viena kitai įkąsti.

88 minutę Diego Perotti turėjo auksinę progą įmušti, bet Keyloras Navasas ir vėl parodė katės refleksus ir atrėmė smūgį.

Statistika.

„Real“ – „Roma“

Kamuolio kontrolė: 56 proc. – 44 proc.

Smūgiai (į vartų plotą): 38 (11) – 11 (4)

Blokuoti smūgiai: 12 – 2

Tikslūs perdavimai: 540 – 364

Kampiniai: 11 – 7

Pavojingos atakos: 66 – 33

Vartininko atremti smūgiai: 4 – 9

„Wolfsburg“ – „Gent“ 1:0. A.Schurrle (74). Pirmasis mačas: 3:2.

„Wolfsburg“ futbolininkai užbaigė „Gent“ istorinį žygį, bet tęsia savąjį. Abu klubai dar nė karto nebuvo patekę į Čempionų lygos atkrintamąjį etapą.

„Gent“ patekimas į aštuntfinalį buvo svarbus nacionaliniu mastu, nes čia dar nėra žaidusi nė viena Belgijos komanda. „Wolfsburg“ tarptautiniame fronte taip nenustebino, tačiau šį sezoną įsimins ilgam.“Wolfsburg“ pavyko išsaugoti svarbią seriją. Vokietijos klubas yra tik kartą per septynis mačus pralaimėjęs namuose, o tai nutiko dar 2009 metais, kuomet svečiavosi „Manchester United“ klubas. Anglai laimėjo 3:1.

„Gent“ aistruoliai viltis dėjo į paskutines 15 minučių. Ši komanda keturis iš paskutinių penkių įvarčių buvo įmušusi per paskutines 15 minučių. Tačiau „Wolfsburg“ savo aikštėje gynyboje žaidė užtikrintai. Nepaisant to, tai bus vienas geidžiamiausių kąsnelių ketvirtfinalio burtuose.

Pergalę „Wolfsburg“ klubui dovanojo Andre Schurrle, kuris gražų Juliano Draxlerio perdavimą pavertė įvarčiu 74 minutę.