Giedrius Arlauskis ir toliau Ispanijoje sėdi ant suolo

G.Arlauskis ir vėl nepakilo nuo suolo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 14, 2016, 10:33 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 5:34 PM

Giedrius Arlauskis ir toliau sėdi ant suolo. „Espanyol“ futbolininkai pirmadienį sužaidė jau 29-ąsias rungtynes, o Lietuvos rinktinės vartų sargas jas stebėjo nuo suolo. „Espanyol“ strategas ir vėl vietą starto sudėtyje patikėjo Pau Lopezui.

„Espanyol“ 29-ąjį Ispanijos čempionato turą baigė 1:1 su „Granada“ komanda. Pastaroji 28 minutę už grubų žaidimą prarado D.Barralą.

40 minutę „Granada“ komandą į priekį išvedė R.Rochina, o rezultatą išlygino irgi „Granada“ žaidėjas. Į savo vartus 82 minutę įsimušė M.Lopesas.

Kiti 29-ojo turi rezultatai:

„Barcelona“ – „Getafe“ 6:0 (žaidė šeštadienį)

Vigo „Celta“ – „Real Sociedad“ 1:0 (žaidė šeštadienį)

Madrido „Atletico“ – „Deportivo La Coruna“ 3:0 (žaidė šeštadienį)

„Rayo Vallecano“ – „Eibar“ 1:1 (nuo 85 min. svečiai žaidė dešimtiese) (žaidė šeštadienį)

„Levante“ – „Valencia“ 1:0. (žaidė sekmadienį)

„Sevilla“ – „Villarreal“ 4:2. (nuo 79 minutės šeimininkai žaidė dešimtiese) (žaidė sekmadienį)

Bilbao „Athletic“ – „Real Betis“ 3:1. (žaidė sekmadienį)

„Las Palmas“ – Madrido „Real“ 1:2. (nuo 90+1 min. svečiai žaidė dešimtiese) (žaidė sekmadienį)