Čempionų lyga: čempionų išsigelbėjimas ir kukli „Bayern“ pergalė

Luisas Suarezas du kartus baudė dešimtiese likusius Madrido „Atletico“ klubo žaidėjus ir padėjo „Barcelona“ ekipai pergalingai pradėti Čempionų lygos ketvirtfinalį 2:1 (0:1). Tuo tarpu Miunchene stipresni buvo šeimininkai „Bayern“, kurie laimėjo 1:0 (1:0), tačiau pralaimėjusi Lisabonos „Benfica“ taip pat turi kuo džiaugtis.

Apr 5, 2016, 6:03 PM, atnaujinta May 30, 2017, 9:50 AM

Čempionės titulą ginanti „Barcelona“ atsiliko pirmajame kėlinyje po Fernando Torreso įvarčio, tačiau pats ispanas iš herojaus greitai virto prasikaltėliu. Jis vos per dešimt minučių užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo išvarytas iš aikštės.

Tuo pasinaudojusi „Barcelona“ užgulė varžovų vartus ir greitai skynė vaisius.

Savo ruožtu „Bayern“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau antrą minutę pirmavo, tačiau daugiau nieko nenuveikė, tad „Benfica“ taip pat gali džiaugtis – pralaimėjimas minimaliu skirtumu jų šansų tikrai nepalaidojo prieš atsakomąjį mačą namie.

„Barcelona“ – Madrido „Atletico“ 2:1. L.Suarezas (63 min., 74 min.)/F.Torresas (25 min.). 35 min. F.Torresui parodyta raudona kortelė.

25-ąją minutę Fernando Torresas sulaukė Koke perdavimo baudos aikštelėje ir savo šansą išnaudojo – ispanas nutildė „Camp Nou“ stadioną išvesdamas svečius į priekį.

Vos po dešimties minučių tas pats F.Torresas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Rungtynių arbitras elgėsi gana keistai – nebaudė „Barcelona“ žaidėjų geltonomis kortelėmis už tokias pražangas, dėl kurių išvijo F.Torresą. Tokie sprendimai kėlė Diego Simeone pyktį, o Anglijos komentatoriai pastebėjo: „Jeigu laikaisi vieno plano, tai ir švilpk visiems vienodas pražangas“.

„Barcelona“ antrą kėlinį padėjo tikru šturmu – arti buvo L.Messi, o netrukus Neymaro smūgis atsimušė į viršutinį virpstą. Netrukus tas pats Neymaras labai pavojingai smūgiavo galva.

63-ąją minutę šeimininkai pasiekė savo – rezultatą išlygino L.Suarezas. L.Suarezas tęsė puikų savo pasirodymą – 74-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo smūgiu galva ir išvedė „Barcelona“ į priekį.

„Barcelona“ dar turėjo savo šansų, kol „Atletico“ laukė rungtynių pabaigos ir stengėsi dar labiau nepabloginti savo situacijos.

Startinės sudėtys. „Barcelona“: M. ter Stegenas, G.Pique, I.Rakitičius, S.Busquetsas, Dani Alvesas, A.Iniesta, L.Suarezas, L.Messi, Neymaras, J.Mascherano, Jordi Alba.

„Atletico“: J.Oblakas, D.Godinas, Filipe Luisas, Koke, A.Griezmannas, F.Torresas, Gabi, Saulis Niguezas, Lucas Hernandezas, Juanfranas, Y.Carrasco.

Vartininko atremti smūgiai: 1 – 3

Miuncheno „Bayern“ – Lisabonos „Benfica“ 1:0. A.Vidalis (2 min.)

„Bayern“ rungtynes pradėjo nuostabia ataka – J.Bernatas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį galva į vartus nukreipė A.Vidalis.

Daugiau abi ekipos nieko ir nenuveikė per pirmą kėlinį – „Bayern“ buvo labai aktyvūs rungtynių pradžioje, tačiau įmušę įvartį kiek aprimo. Atrodė, kad toks rezultatas tenkino abi puses. Šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą, o „Benfica“ laukė savo šanso bėgti į greitą puolimą.

Vaizdas antrajame kėlinyje nesikeitė – „Bayern“ kontroliavo rungtynes, tačiau patys nieko pavojingo beveik nesukūrė ir turėjo tenkintis minimalia persvara.

Startinės sudėtys. „Bayern“: M.Neueris, Thiago Alcantara, F.Ribery, R.Lewandowskis, Douglas Costa, J.Bernatas, Ph.Lahmas, A.Vidalis, Th.Mulleris, D.Alaba, J.Kimmichas.

„Benfica“: Edersonas, L.Fejsa, N.Gaitas, K.Mitroglou, V.Lindelofas, Jonas, Eliseu, Pizzi, Jardelis, A.Almeida, R.Sanchesas.