Čempionų lyga: kaltę išpirkęs Zlatanas ir „Real“ fiasko

Čempionų lygos ketvirtfinalis trečiadienį pateikė dar daugiau neįtikėtinų aistrų. Zlatanas Ibrahimovičius susimovė, kai nerealizavo baudinio, bet greitai ištaisė savo klaidą, pasinaudojęs sunkiai suvokiamu varžovų gynėjų žioplumu, bet „Paris Saint Germain“ ir „Manchester City“ dvikova baigėsi be nugalėtojo – 2:2.

Čempionų lyga ir trečiadienį pateikė intrigų.<br>lrytas.lt montažas.
„Real“ ir „Wolfsburg“ rungtynės.<br>AP nuotr.
PSG ir „Manchester City“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Z.Ibrahimovičius rungtynių pradžioje nerealizavo 11 metrų baudinio.<br>AP nuotr.
„Wolfsburg“ ir „Real“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (44)

Apr 6, 2016, 9:42 PM, atnaujinta May 30, 2017, 6:12 AM

Vokietijoje „Wolfsburg“ pateikė nuostabią sensaciją, kai netikėtai 2:0 nugalėjo atsipalaiduoti spėjusią Madrido „Real“ komandą.

Tačiau tai – dar ne pabaiga. Kitą savaitę komandos žais atsakomąsias rungtynes.

„Paris Saint Germain“ – „Manchester City“ 2:2 (1:1). Z.Ibrahimovičius (41), A.Rabiot (60)/K.de Bruyne (38), Fernandinho (72).

„Manchester City“ futbolininkai rungtynių starte išmėgino teisėją. Pirmuoju bandymu jiems pavyko išvengti 11 metrų baudinio, kai jo reikalavo visa PSG komanda, bet 14 minutę Miloradas Mažičius sušvilpė ir suteikė nuostabią progą Paryžiaus ekipai.

Z.Ibrahimovičius stojo prie 11 metrų žymos, bet puolėjo smūgis į kairįjį vartų kampą buvo prastas ir Joe Hartas apsaugojo savo vartus.

38 minutę PSG buvo nubausta už visas iššvaistytas progas. Į greitą ataką susirengę „Manchester City“ futbolininkai net neketino susimauti ir Kevinas de Bruyne smūgiu tiesiog perskrodė varžovų vartininką.

„Manchester City“ aistruoliai šėlo, bet per jau po trijų minučių neįtikėtinai susimovė Fernando, kuriam J.Hartas parideno kamuolį, o šis tarsi miegojo aikštėje, leidęs Z.Ibrahimovičiui išpirkti savo nuodėmę. Puolėjas staiga perėmė kamuolį ir mušė į tuščius vartus – 1:1.

Po pertraukos PSG pataisė situaciją ir gerokai nuliūdino „Manchester City“ komandą. 60 minutę prancūzų atakos smaigalyje atsidūrė A.Rabiot, kuris ir išvedė savo komandą į priekį – 2:1. Tačiau Anglijos klubas neketino nusileisti ir 72 minutę Fernandinho rezultatą išlygino – 2:2.

Sirgaliai daugiau įvarčių neišvydo, todėl visa drama nusikels į Angliją.

Sudėtys.

PSG: Trappas, Aurier, Thiago Silva, Davidas Luizas, Maxwellas, Rabiot, Motta, Matuidi, Di Maria, Ibrahimovičius, Cavani. Keitimai: Sirigu, Stambouli, Marquinhosas, Lucasas, Kurzawa, Van der Wielis, Augustinas.

„Manchester City“: Hartas, Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navasas, Silva, De Bruyne, Aguero.Keitimai: Caballero, Zabaleta, Demichelis, Kolarovas, Delphas, Bony, Iheanacho.

***

PSG futbolininkai per tris paskutinius mūšius Čempionų lygos ketvirtfinalyje buvo priversti atsisveikinti. Vienintelį kartą PSG pusfinalyje žaidė dar 1994-1995 metų sezoną.

PSG komanda dar nebuvo pasiekusi Čempionų lygos pusfinalio nuo to laiko, kai „Qatar Sports Investments“ išpirko ekipą. Tai įvyko 2011 metais.

Paskutinį ir vienintelį kartą „Manchester City“ ir PSG kovojo 2008 metų gruodį. UEFA taurės grupių etapo rungtynės „Etihad“ stadione baigėsi 0:0.

PSG komandą vos kartą per šešis mačus „Parc des Princes“ stadione yra įveikęs Anglijos klubas. Tai pavyko padaryti tik Jose Mourinho „Chelsea“ ekipai, kuri 2004 metų rugsėjį 3:0 sutriuškino prancūzus.

Paskutinieji trys Čempionų lygos atkrintamojo etapo mūšiai tarp Anglijos ir Prancūzijos klubų baigėsi britų atsisveikinimu.

„Wolfsburg“ – Madrido „Real“ 2:0 (2:0). R.Rodriguezas (18 iš 11 m), M.Arnoldas (25).

„Wolfsburg“ futbolininkams rungtynės prasidėjo nuostabiausiais stebuklais. 17 minutę „Real“ marškinėlius vilkintis Casemiro užsidirbo 11 metrų baudinį ir R.Rodriguezas išnaudojo savo šansą.

„Wolfsburg“ išsiveržė į priekį ir sukėlė tikrą audrą savo stadione, bet ji peraugo į tikrą taifūną, kai 25 minutę Maximilianas Arnoldas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Real“ antrajame kėlinyje dėjo visas pastangas, kad palaužtų silpnesnį varžovą, bet „Wolfsburg“ išlaikė šaltakraujiškumą ir į atsakomąsias rungtynes vešis rimtą dviejų įvarčių persvarą.

Iškovodama pergalę „Wolfsburg“ išlygino laimėjimų seriją Čempionų lygoje su „Real“. Abi komandos yra laimėjusios po penkis mačus iš eilės ir šį sezoną tai – ilgiausia serija.

Sudėtys.

„Wolfsburg“: Benaglio, Dante, Naldo, Rodriguezas, Vieirinha, Draxleris, Henrique, Schurrle, Luizas Gustavo, Guilavogui, Arnoldas. Keitimai: Casteelsas, Schaferis, Knoche, Ascuesas, Traschas, Kruse'as, Dostas.

„Real“: Navasas, Danilo, Pepe, Ramosas, Marcelo, Casemiro, Modričius, Kroosas, Bale'as, Ronaldo, Benzema. Keitimai: Casilla, Carvajal, Isco, Jamesas, Jese, Nacho, Lucasas Vazquezas.

Kitos ketvirtfinalio poros

„Barcelona“ – Madrido „Atletico“ 2:1. L.Suarezas (63, 74)/ F.Torresas (25) (žaidė antradienį)

35 minutę F.Torresas gavo antrą geltoną kortelę.

Miuncheno „Bayern“ – „Benfica“ 1:0. A.Vidalis (2). (žaidė antradienį)