Teisėjų malonė „Barcelonai“: F. Torresą išvijo, o L.Suarezą – ne

Luisas Suarezas tapo „Barcelona“ didvyriu prieš dešimtiese likusius Madrido „Atletico“ žaidėjus ir padėjo savo ekipai sėkmingai startuoti Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Pirmajame mače Barselonoje šeimininkai buvo stipresni 2:1 (0:1).

L.Suarezas turėjo būti išvarytas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 6, 2016, 10:41 AM, atnaujinta May 30, 2017, 8:30 AM

Šiame susitikime netrūko aistrų – 25-ąją minutę Fernando Torresas išvedė svečius į priekį, bet vos per dešimt minučių užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandos draugus žaisti mažumoje.

„Barcelona“ visą antrą kėlinį spaudė varžovus ir džiaugėsi to vaisiais – L.Suarezas pasižymėjo 63 ir 74 minutėmis.

Tačiau šių urugvajiečio įvarčių galėjo ir nebūti, jeigu teisėjai būtų pastebėję ir tinkamai įvertinę jo spyrį varžovui.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje L.Suarezas nesusivaldė ir tyčia spyrė varžovui į tarpukojį.

Po rungtynių buvęs „Manchester United“ žaidėjas Rio Ferdinandas pripažino, kad L.Suarezui turėjo būti rodoma raudona kortelė.

Jam pritatė ir Michaelas Owenas bei kiti Anglijos futbolo specialistai, kurie rungtynių metu ne kartą pliekė rungtynių arbitrą už skirtingą situacijų traktavimą.

Teisėjų sprendimai kėlė „Atletico“ trenerio Diego Simeone pyktį, o Anglijos komentatoriai pastebėjo: „Jeigu laikaisi vieno plano, tai ir švilpk visiems vienodas pražangas“.