Italijos čempionate „Roma“ iššvaistė taškus

„Roma“ ir „Bologna“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 11, 2016, 11:41 PM, atnaujinta May 29, 2017, 1:34 PM

Pirmadienį baigėsi 32-asis Italijos „Serie A“ čempionato turas. Ir jis baigėsi itin nesėkmingai „Roma“ futbolininkams, kurie nesugebėjo įveikti vidutiniokų „Bologna“ žaidėjų ir iššvaistė du svarbius taškus. „Roma“ užima trečiąją vietą, kuri garantuoja vietą Čempionų lygos atrankoje, bet ekipą vejasi Milano „Inter“ klubas. Pergalė „Roma“ komandai būtų leidusi priartėti prie „Napoli“ klubo.

Šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė svečiai, kai L.Rossettini įmušė 25-ąją minutę. Bet „Roma“ ekipai lygiąsias išplėšė M.Salahas, įmušęs 50 minutę.

Rezultatai

„Palermo“ – Romos „Lazio“ 0:3. M.Klose (10, 15), F.Andersonas (72) (žaidė sekmadienį)

„Empoli“ – „Fiorentina“ 2:0. M.Pucciarellis (41), P.Zielinskis (88). (žaidė sekmadienį)

„Napoli“ – „Verona“ 3:0. M.Gabbiadinis (33), L.Insigne‘as (45+2), J.Callejonas (70). (žaidė sekmadienį)

„Sampdoria“ – „Udinese“ 2:0. P.Armero (58, į savus vartus), Fernando (85). (žaidė sekmadienį)

„Torino“ – „Atalanta“ 2:1. P.Beresas (35), M.Lopezas (46)/ L.Cigarini (82). (žaidė sekmadienį)

„Frosinone“ – Milano „Inter“ 0:1. M.Ricardi (74). 80 minutę šeimininkų žaidėjas L.Blanchardas gavo antrąją geltoną kortelę. (žaidė šeštadienį)

Veronos „Chievo“ – „Carpi“ 1:0. S.Pellissieris (83). (žaidė šeštadienį)

„Sassuolo“ – „Genoa“ 0:1. B.Dzemaili (42). (žaidė šeštadienį)

„AC Milan“ – Turino „Juventus“ 1:2. Alexas (18)/ M.Mandžukičius (27), P.Pogba (65). (žaidė šeštadienį)