„Bayern“ ketvirtus metus iš eilės triumfavo Bundeslygoje

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygoje sužaistos visos devynios priešpaskutiniojo 33-ojo turo rungtynės. Po jų titulą ketvirtus metus iš eilės užsitvirtino Miuncheno „Bayern“ klubas.

Miuncheno „Bayern“ trečią kartą iš eilės apgynė Vokietijos čempionų titulą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Pastaruosius ketverius metus „Bayern“ Vokietijoje neturi lygių.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

eurofootball.lt

May 7, 2016, 8:14 PM, atnaujinta May 26, 2017, 7:32 AM

„Bayern“ komanda išvykoje susigrūmė su „Ingolstadt“. Pepo Guardiolos auklėtiniams būtų pakakę lygiųjų, tačiau iš UEFA Čempionų lygos pasitraukę bavarai šventė pergalę rezultatu 1-2 ir džiaugėsi eiliniu Vokietijos čempionų titulu.

Pergalę nulėmė Roberto Lewandowskio įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje. 15-ąją minutę lenkas svečius į priekį išvedė nuo 11 metrų žymos, o antrą įvartį pasiekė praėjus pusvalandžiui. 42-ąją minutę „Ingolstadt“ ekipai taip pat pavyko pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau nuo pralaimėjimo šeimininkai neišsigelbėjo.

Pastaruosius ketverius metus „Bayern“ Vokietijoje neturi lygių ir čempionų titulą į viršų kelia jie. Tai jau 26-asis „Bundesliga“ titulas Miuncheno klubui.

Kaip paaiškėjo vėliau, „Bayern“ komanda net ir pralaimėjimo atveju būtų užsitikrinusi titulą. Dortmundo „Borussia“ išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš Frankfurto „Eintracht“.

„Bayern“, „Borussia“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ jau yra užsitikrinę kelialapį į UEFA Čempionų lygą. „Gladbach“ lieka ketvirtoje vietoje ir prieš artimiausius tris persekiotojus turi trijų taškų pranašumą.