Italijoje pergales šventė abi Milano ekipos

„Inter“ Italijos čempionate žengia ketvirtoje vietoje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-05-07 23:56, atnaujinta 2017-05-26 07:12

Šeštadienį Italijos „Serie A“ futbolo čempionate sužaisti du susitikimai, kuriuose pergales iškovojo abi Milano ekipos – „AC Milan“ bei „Inter“.

Į šeštą vietą turnyrinėje lentelėje pakilę „AC Milan“ futbolininkai 1:0 (1:0) įveikė „Bologna“ ekipą. Pastarieji dar nuo 12-tos susitikimo minutės liko žaisti dešimtyje: Amadou Diawara per tokį trumpą laiką sugebėjo „užsidirbti“ dvi geltonas korteles.

Vienintelį rungtynių įvartį 40-ą min. pelnė 11 m baudinį realizavęs Carlosas Bacca.

Kitame susitikime Milano „Inter“ 2:1 (2:1) įveikė „Empoli“ futbolininkus. 12-ą minutę varžovų vartininką nokautavo „Inter“ puolėjas Mauro Icardi, tačiau 37-ą minutę pusiausvyrą atstatę Manuelis Pucciarelli. Vis dėlto lygybe „Empoli“ ekipa džiaugėsi neilgai – dar pirmame kėlinyje, 40-ą min., pasižymėjo Ivanas Perisičius.

Italijos futbolo čempionų titulus jau anksčiau užsitikrino Turino „Juventus“ futbolininkai.

Rezultatai:

„AC Milan“ – „Bologna“ 1:0 (1:0). C.Bacca (40)

„Inter“ – „Empoli“ 2:1 (2:1). M.Icardi (12, I.Perisičius (40)/M.Pucciarelli (37).