Vokietijos rinktinė mirko nuo liūties ir slovakų įvarčių

Vokietijos rinktinės pasirengimas Europos čempionatui prasidėjo netikėtu pralaimėjimu 1:3 Slovakijai.

Per audrą ir lietų vykusiose rungtynėse Vokietijos rinktinė 1:3 nusileido Slovakijai.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

May 29, 2016, 10:59 PM, atnaujinta May 23, 2017, 7:32 PM

Būsimi lietuvių varžovai 2018 metų pasaulio čempionato atrankoje slovakai pirmavo po Mareko Hamsiko ir Michalio Durio įvarių, kai užėjo audra ir liūtis.

Kontrolinės rungtynės buvo sustabdytos po pirmojo kėlinio ir pratęstos po 40 minučių.

Bet aikštė vis tiek buvo pritvinkusi vandens, kamuolį buvo sunku kontroliuoti abiems komandoms.

„Nebuvau to patyręs niekda. Unikalu, kad pertrauka buvo tokia ilga. Gerai, kad nieko nenutiko, – apie oro sąlygas sakė Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Loew. – O mes nebuvome geri gynyboje ir per daug atviri aikštės viduryje.“

Vokietijai įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Mario Gomezas. Baudinį uždirbo Mario Goetze, bet daug Vokietijos rinktinės lyderių šįkart nežaidė.

Manuelis Neueris ilsėjosi, Mesutas Ozilis, Thomas Muelleris, Lukas Podolski, Toni Kroosas – taip pat. Matsas Hummelsas, Marco Reusesas ir Karimas Bellarabi yra traumuoti.

Vokietija dar žais kontrolines rungtynes su Vengrija šeštadienį.

Europos čempionatą vokiečiai pradės maču birželio 12 d. su Ukraina. C grupėje dar žais Lenkija ir Šiaurės Airija.