Prancūzijos gelbėtojas savotiškai atkeršijo tėvynainiams

Prancūzijos rinktinė penktadienio vakarą pergale pradėjo „Euro 2016“ pirmenybes, bet šeimininkai tikrai neturėjo būti patenkinti savo komanda. Sirgaliai šlovino Dimitri Payet už tai, kad 89-ą minutę rizikavo smūgiuoti iš 22 metrų atstumo ir pasiekė savo tikslą.

D.Payet įmušė lemiamą įvartį.<br>AP nuotr.
Th.Henry išgyrė lemiamą įvartį.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jun 11, 2016, 8:28 AM, atnaujinta May 22, 2017, 3:45 AM

D.Paye smūgį atliko, kai Prancūzijos ir Rumunijos rungtynėse rezultatas buvo 1:1.

„D.Payet manė, kad vyks į 2014 metų pasaulio čempionatą. Jis žaidė visose atrankos rungtynėse, bet jie atėmė tą galimybę. Šįvakar matėme, kad žmogus buvo įsižeidęs. Jis tarytum su šiuo pasirodymu pasakė: „Jūs manęs neėmėte į pasaulio čempionatą ir dabar jums parodysiu.“ Jis norėjo kiekvieno kamuolio. Negali laimėti vienas, bet smūgis... Dieve“, – liaupses socialiniame tinkle „Twitter“ futbolininkui laidė vienas garsiausių prancūzų futbolininkų Thierry Henry.

D.Payet aikštę paliko su ašaromis akyse.

„Buvo daug streso ir spaudimo. Jeigu kas nors man būtų pasakęs, kaip viskas klostysis, nebūčiau patikėjęs. O įvartis tiesiog išlaisvino emocijas“, – sakė „West Ham United“ žvaigždė.

Prancūzijos rinktinė pirmavo nuo 57 minutės, kai įvartį galva įmušė Olivier Giroud. Tačiau rumunai buvo pavojingi ir patys turėjo labai rimtų progų, o išlyginamąjį įvartį 65 minutę Bogdanas Stancu įmušė nuo 11 metrų žymos.

„Žinome, kad pirmojoje pusėje buvome susikaustę. Žaidėme su labai geru varžovu. Kai įmušėme, jie išlygino, bet dar per pasirengimą parodėme, kad galime eiti toliau ir laimėti. Dabar galime pailsėti ir ruoštis kitai kovai“, – kalbėjo D.Payet.