„Euro 2016“ rungtynėse – gėdingas vokiečių trenerio elgesys

Vokietijos vyrų futbolo rinktinė sėkmingai pradėjo „Euro 2016“ kovas, kai 2:0 įveikė Ukrainą, tačiau po šio mačo vokiečių treneris Joachimas Loewas susilaukė ne tik pagyrų.

J.Loewas pateko į kamerų akiratį.<br>Yuotube nuotr.
Bastianui Schweinsteigeriui teko garbė paspausti trenerio ranką.<br>AP nuotr.
Vokiečiai laimėjo 2:0.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jun 13, 2016, 9:57 AM, atnaujinta May 21, 2017, 11:42 PM

Rungtynių transliuotojai užfiksavo, kaip treneris įsikišą ranką į apatinius ir vėliau uosto savo pirštus.

Treneris tokioje situacijoje užfiksuotas kelis kartus – matyt, apranga įtemptoms rungtynėms buvo ne pati patogiausia.

Galima pajuokauti, kad dviem vokiečių žaidėjams labai nepasisekė – Bastianui Schweinsteigeriui ir Mario Gotze. Jie abu po šio epizodo padavė ranką savo treneriui – vienas po pelnyto įvarčio, kitas po keitimo.

Po tokių epizodų socialiniuose tinkluose 56-erių treneris buvo kaip reikiant išjuoktas. Tačiau jis gali džiaugtis bent tuo, kad čempionatą ir kelionę čempionų titulo link vokiečiai pradėjo pergalingai.

Nervingose ir įtemptose rungtynėse nugalėtojams įvarčius pelnė Shkodranas Mustafi (19 min.) ir paskutinę susitikimo minutę po keitimo aikštėje pasirodęs B.Schweinsteigeris (90+2 min.).

Tai – pirmas šio čempionato susitikimas, kuriame pergalė buvo pasiekta didesniu nei vieno įvarčio skirtumu.

Beje, pirmo kėlinio metu stadione susirinkę aistruoliai dainavo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną pašiepiančią dainą. Šis kūrinys – ukrainiečių protesto būdas prieš Rusijos karinę intervenciją Ukrainoje.