Naujokų vedamas „Žalgiris“ LFF taurėje žengė toliau

Vilniaus „Žalgiris“ nesunkia pergale pradėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro kelionę. Vilniečiai šešioliktfinalio rungtynėse šeštadienį svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Kauno Žalgirio“. Tris įvarčius pelnė komandos naujokai iš Serbijos – Matija Ljujičius ir Andrija Kaludjerovičius.

„Žalgiris“ žengė toliau.<br>V.Aleksandravičiaus nuotr.

Jun 18, 2016, 10:31 PM, atnaujinta May 21, 2017, 8:37 AM

Nors pats startas buvo atsagus, svečiai netruko perimti iniciatyvą. Vilniečiai rengė pavojingus išpuolius kraštais. Pastebimi buvo Vytautas Lukša, Bahrudinas Atajičius. Aikštės viduryje puikiai kamuolius skirstė Mantas Kuklys.

„Žalgiris“ netruko ir pasižymėti. 14-ąją minutę nuostabią ataką sukūrė du komandos naujokai. A. Kaludjerovičius atliko perdavimą iš dešinės, o M. Ljujičius pelnė įvartį galva (1:0).

Po įmušto įvarčio vilniečiai dominavo, svečiai grasino retais išpuoliais. Sykį po sumaišties kamuolys pataikė į „Žalgirio“ vartų skersinį.

36-ąją minutę vilniečiai kontrataką pavertė įvarčiu. Dviese prieš vieną pabėgo A. Kaludjerovičius ir Vytautas Lukša. Serbas atliko perdavimą, lietuvis turėjo daug laiko prisitaikyti ir įmušė antrąjį rungtynių įvartį (2:0).

44-ąją minutę dar kartą suveikė komandos naujų iš Serbijos tandemas. Po M. Ljujičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė A. Kaludjerovičius (3:0).

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:0, įvarčių fiesta nesiliovė ir po pertraukos. 50-ąją minutę trečiąjį įvartį per dvejas „Žalgiryje“ žaistas rungtynes pelnė sumaištimi pasinaudojęs M. Ljujičius (4:0).

Svečiai varžovų triuškinimą baigė rungtynių pabaigoje. Tai padarė Linas Pilibaitis. 83-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ suklydo aikštės viduryje, Benas Olencevičius pasiuntė kamuolį į priekį. Ten L. Pilibaitis pasinaudojo erdve ir pakeitė rezultatą į 5:0. 86-ąją minutę „Žalgiris“ surezgė efektingą ataką. Tautvydas Eliošius kulnu numetė kamuolį L. Pilibaičiui. Šis įmušė dar vieną įvartį (6:0).

„Žalgiris“, laimėjęs Kaune, pateko į LFF taurės aštuntfinalį.