Lietuvos futbolo klubai išspirti iš Europos lygos turnyro

Nė vienam Lietuvos futbolo klubui, ketvirtadienį kovojusiam Europos lygos kvalifikaciniame etape nepasisekė peržengti pirmojo atrankos barjero – tiek Klaipėdos „Atlantas“, Marijampolės „Sūduva“ tiek ir „Trakai“ baigė savo pasirodymą tarptautinėje arenoje. „Trakai“ išvykoje net 1:4 nusileido estų „Nomme JK Kalju“, Sūduva“ namie 0:1 pralaimėjo Herningo „ Midtjylland“, o „Atlantas“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su  Helsinkio HJK.

„Trakai“ pirmavo mače su estais, tačiau po to praleido net 4 įvarčius<br>D.Umbraso nuotr.

Jul 7, 2016, 8:54 PM, atnaujinta May 19, 2017, 1:45 PM

Pirmoje dvikovoje „Trakų“ futbolininkai buvo įveikę estus 2:1 ir šios dienos mačo pradžioje net įmušė įvartį, tačiau po to praleido net keturis.

Pirmajame kėlinyje Davidas Aršakianas (14 min.) įmušė įvartį į šeimininkų vartus ir padidino bendrą persvarą iki 3:1, tačiau antrajame kėlinyje po įvartį šeimininkams pelnė Jorge Rodriguezas (66 min.), Andrejus Sidorenkovas (69 min.) ir bendras rezultatas tapo lygus 3:3, o šeimininkų pergalę garantavo du Tarmo Neemelo (87 ir 90+2 min.) tikslūs smūgiai.

Tuo tarpu Helsinkyje „Atlantas“ atsiliko 0:1, bet išlygino rezultatą. Tačiau to neužteko – mat Klaipėdoje Lietuvos klubas nusileido 0:2.

Rungtynėse Suomijos sostinėje pirmieji įmušė šeimininkai – pasižymėjo Taye Taiwo (30 min. iš 11 m baudinio), o rezultatą išlygino Marius Papšys (76 min.).

Ketvirtadienį atsakomosiose pirmojo atrankos etapo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose 0:1 (0:1) nusileido Herningo „FC Midtjylland“ (Danija) klubui.

Vienintelį susitikimo įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Filipas Novakas (16 min.).

Pirmąsias rungtynes svečiuose marijampoliečiai taip pat pralaimėjo 0:1 (0:0).