Vokietijos ir Prancūzijos futbolo lygose – nauji lyderiai

Antradienį Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje prasidėjo nauji šalies futbolo čempionatų turai. Italijoje, pirmajame penktojo turo mače, „AC Milan“ 2:0 (1:0) įveikė Romos „Lazio“ futbolininkus ir su devyniais taškais pakilo į trečią vietą.

E.Cavani.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 20, 2016, 11:52 PM, atnaujinta May 12, 2017, 11:24 AM

Įvarčius nugalėtojams pelnė Carlosas Bacca (37 min.) ir M'Baye Niangas (74 min., 11 m baudinys).

„Lazio“ po pralaimėjimo nukrito į septintą vietą – per penkis turus surinkti septyni taškai.

Prancūzijoje šeštąjį turą galingai pradėjo šalies čempionas „Paris Saint Germain“, kuris 3:0 (2:0) patiesė „Dijon“.

Jau 15-ąją minutę į savus vartus įsimušė Adamas Langas, o 27-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Edinsonas Cavani.

67-ąją minutę pasižymėjo ir Lucasas.

Po šios pergalės Paryžiaus klubas tapo pirmenybių lyderiu – jo sąskaitoje 13 taškų. Tiek pat turi rungtynėmis mažiau sužaidę „Monaco“ futbolininkai.

Kitame susitikime „Toulouse“ 2:1 nugalėjo „Lille“.

Vokietijoje įspūdingą pergalę pasiekė Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie net 5:1 (2:0) išvykoje nušlavė „Wolfsburg“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (16, 62 min.), po vieną pridėjo Raphaelis Guerreiro (4 min.), Ousmane Dembele (58 min.) ir Lukašas Piščekas (73 min.).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Danielis Didavi (53 min.).

Po šios pergalės „Borussia“ bent trumpam tapo šalies čempionato lyderiu – ji turi devynis taškus, tiek pat, kiek Miuncheno „Bayern“ ir Berlyno „Hertha“, žaidę rungtynėmis mažiau.

Kitose ketvirtojo turo rungtynėse „Freiburg“ 1:0 įveikė „Hamburger SV“, Frankfurto „Eintracht“ 2:0 nugalėjo „Ingolstadt“, o „Hoffeinheim“ ir „Damstadt“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Ispanijoje penktąjį turą sėkmingai pradėjo „Malaga“, kuri 2:1 įveikė „Eibar“ ekipą. Kitame mače susitinka „Sevilla“ ir „Betis“.