„Atlantui“ – skaudus varžovų vartininko smūgis: atėmė pergalę

Klaipėdos „Atlantas“ skęsta. Lietuvos futbolo A lygoje Konstantino Sarsanijos futbolininkai patyrė dar vieną smūgį, kai per pridėtą laiką praleido įvartį ir išbarstė taškus. „Atlantas“ trečiadienį išvykoje nuo 37 minutės pirmavo prieš „Kauno Žalgirį“, bet rungtynės baigėsi 1:1.

„Atlantas“ barsto taškus.<br>alyga.lt nuotr.

Sep 21, 2016, 7:54 PM, atnaujinta May 12, 2017, 8:59 AM

„Atlanto“ komandą į priekį išvedė D.Kazlauskas, bet pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę įvartį įmušė Kauno klubo vartininkas D.Mikelionis.

Tai – trečiosios iš eilės „Atlanto“ lygiosios A lygoje.

Uostamiesčio klubas rizikuoja užleisti trečiąją vietą Marijampolės „Sūduvos“ komandai.

Po 26 turų „Atlantas“ turi 48 taškus, o „Sūduva“ – 45.

Anksčiau „Atlantas“ nesugebėjo įveikti Utenos „Utenio“ (1:1) ir Jonavos „Lietavos“ (0:0). „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“ – A lygos autsaideriai.

Klaipėda dabar ruošiasi LFF taurės finalui, kur susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Būtent su sostinės klubu „Atlantas“ ir žaidė dėl patekimo į finalą, bet pralaimėjo 1:2.