Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ barstė taškus, L. Messi patyrė traumą

Madrido „Real“ futbolininkai Ispanijos čempionate prarado pirmuosius taškus. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai trečiadienį penktojo „Primera“ turo rungtynėse buvo priversti gelbėtis, kai praleido įvartį po legendinio Panenkos stiliumi atliko įvarčio.

L.Messi patyrė traumą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Madrido „Real“ ir „Villarreal“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Sep 21, 2016, 6:32 PM, atnaujinta May 12, 2017, 9:15 AM

Bruno jau pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę stojo mušti 11 metrų baudinio, kuris į „Real“ vartus buvo skirtas po žaidimo ranka.

Bruno nusprendė smūgį atlikti stiliumi, dėl kurio treneriai dažnai pyksta, tačiau „Villarreal“ žaidėjas tai darė užtikrintai.

„Real“ rezultatą išlygino jau antrojo kėlinio pradžioje (48 min.), kai Sergio Ramosas parodė šaltakraujiškumą.

„Real“ ir „Villarreal“ rungtynės baigėsi 1:1.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ susitiko su gerokai rimtesne varžove nei žaidė Madrido „Real“. Tačiau katalonams dovanoti pergalę prieš Madrido „Atletico“ komandą nepavyko.

„Barcelona“ ir „Atletico“ sužaidė 1:1.

Dar liūdnesnės žinios „Barcelona“ aplankė po rungtynių – kirkšnį pasitempęs Lionelis Messi negalės žaisti mažiausiai 3 savaites.

Ispanijos „Primera“ lygos 4-asis turas

„Celta Vigo“ – „Gijon“ 2:1. H.Mallo (66), I.Aspasas (87 – 11 m baudinys)/ D.Copas (80 – 11 m baudinys).

Madrido „Real“ – „Villarreal“ 1:1. S.Ramosas (48)/ Bruno (45+1 – 11 m baudinys).

„Barcelona“ – Madrido „Atletico“ 1:1. I.Rakitičius (41)/ A.Correa (61).

„Granada“ – Bilbao „Athletic“ 1:2. M.Carcela-Gonzalez (44)/ R.Garcia (15), A.Laporte (77).

„Real Sociedad“ – „Las Palmas“ 4:1. J.Willianas (1, 53), C.Vela (22), D.Zurutuza (35)/ Tana (56).

21 minutę svečių žaidėjas Kevinas Prince'as Boatengas gavo raudoną kortelę.