Ispanijoje – triuškinanti „Barcelona“ pergalė ir du Neymaro įvarčiai

Ketvirtą pergalę Ispanijos

Neymaras rungtynėse su „Sporting“ pasižymėjo du kartus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 24, 2016, 9:47 PM, atnaujinta May 12, 2017, 2:45 AM

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Neymaras (81 ir 88 min.), po vieną – Luisas Suarezas (29 min.), Rafinha (32 min.) bei Arda Turanas (85 min.).

Į antrą vietą smuktelėjo susitikimą atsargoje turintis šalies vicečempionas Madrido „Real“ (13 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje liko „Sevilla“ (11 tšk.) futbolininkai.

Kitose šeštadienį jau pasibaigusiose rungtynėse „Eibar“ vienuolikė namuose 2:0 (0:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje esančią „Real Sociedad“ (7 taškai) komandą ir su 10 taškų pakilo į ketvirtą vietą.

Svečiai jau 24-ą minutę liko dešimtiese, kai raudona kortelė buvo parodyta Ertizui Elustondo, tačiau už šią pražangą į svečių vartus skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Pedro Leonas (25 min.).

Antrajame kėlinyje po įvartį pelnė Asieras Illarramendis (57 min. į savo vartus) ir Bebe (65 min.).