Ispanijoje naujokas „Alaves“ stebina varžovus ir renka taškus

Pirmadienį vakare Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse baigėsi 6-asis turas. Paskutinės rungtynės įvyko „Mendizorrotza“ stadione, kuriame susigrūmė lygos naujokas „Deportivo Alaves“ su „Granada“. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę „Alaves“ futbolininkai varžovus nugalėjo rezultatu 3:1.

„Alaves“ iškovojo antrąją pergalę.<br>AFP nuotr.

Sep 27, 2016, 12:17 AM, atnaujinta May 11, 2017, 11:47 PM

66-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau 78-ąją minutę intrigą buvo sugrąžinęs Artemas Kravets, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2:1. Vis dėlto „Alaves“ taškų prarasti nebuvo nusiteikęs ir per pridėtą teisėjo laiką pergalę užtvirtino Deyversonas.

„Alaves“ ekipai tai buvo antrojo pergalė Ispanijoje. Po jos lygos naujokai pakilo į devintąją vietą, o „Granada“ ir toliau rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne.

Rezultatas:

„Deportivo Alaves“ 3 – 1 „Granada“ 52' [1 – 0] G. Mendez 66' [2 – 0] V. Camarasa 78' [2 – 1] A. Kravets 90+3' [3 – 1] Deyverson