UEFA čempionų lygoje „Real“ barstė taškus, „Juventus“ smaginosi

„Real“ ir „Borussia“ rungtynių akimirkos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 27, 2016, 9:40 PM, atnaujinta May 11, 2017, 10:02 PM

Pirmąjį rungtynių įvartį 17-ąją minutę pelnė Cristiano Ronaldo, bet baigiantis pirmam kėliniui visus „Borussia“ sirgalius ant kojų pakėlė klubo įvarčių mašina – 43-ąją minutę pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Įpusėjus antram kėliniui „Real“ vėl siuntė smūgį varžovams – šį kartą ispanus į priekį išvedė Raphaelis Varane (68 min.).

Tačiau Dortmundo futbolininkai nepasidavė ir 87-ąją minutę tai atsipirko – pasižymėjo Andre Schurrle.

Po šių lygiųjų „Real“ ir „Borussia“ turi po keturis taškus po dviejų rungtynių, bet dėl geresnio įvarčių santykio vokiečiai žengia pirmi. Pirmuosius tris taškus šioje grupėje įsirašė Lisabonos „Sporting“, kuris antradienį 2:0 įveikė Varšuvos „Legia“, kuri toliau žengia be taškų.

H grupėje lengvą pergalę pasiekė Turino „Juventus“ klubas – jis 4:0 (2:0) Zagrebe nušlavė „Dinamo“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Miralemas Pjaničius (24min.), Gonzalo Higuainas (31 min.) ir Paulo Dybala (57 min.). 85-ąją minutę į savus vartus įsimušė kroatų vartininkas Andrianas Šemperas.

Toks pasirodymas italams leido tapti grupės lyderiais – jie turi keturis taškus. Tiek pat po dviejų turų surinko ir ispanų „Sevilla“, kuri kitame grupės mače 1:0 palaužė „Lyon“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Wissamas Ben Yedderas (53 min.). „Lyon“ su vienu tašku F grupėje lieka treti, „Dinamo“ su nuliu taškų – paskutiniai.

G grupėje antrą pergalę įsirašė Anglijos čempionas – „Leicester“ klubas, kuris 1:0 (1:0) nugalėjo „Porto“.

Pergalingu tapo Islamo Slimani pelnytas įvartis (25 min.). Ši pergalė anglams leido išlikti grupės lyderiais, o „Porto“ su tašku smuktelėjo į trečią poziciją.

Į antrą vietą pakilo F.C. Kobenhavn futbolininkai – jie net 4:0 nušlavė Briugės „Club“ ekipą, liekančią be taškų.

Visi susitikimai:

E grupė

„Monaco“ – Leverkuzeno „Bayer“ 1:1. Kamilis Glikas (90 min.)/Javieras Hernandezas (73 min.)

Maskvos CSKA – Londono „Tottenham“ 0:1. Heung-Min Sonas (71 min.)

F grupė

Dortmundo „Borussia“ – Madrido „Real“ 2:2. Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (43 min.), Andre Schurrle (87 min.)/Cristiano Ronaldo (17 min.), Raphaelis Varane (68 min.)

Lisabonos „Sporting“ – Varšuvos „Legia“ 2:0. Bryanas Ruizas (28min.), Bas Dostas (37 min.)

G grupė

F.C. Kobenhavn – Briugės „Club“ 4:0. Stefano Denswilas (54 min., į savus vartus), Thomasas Delaney (64 min.), Federico Santanderas (69 min.), Mathiasas Jorgensenas (90 min.)

„Leicester City“ – „Porto“ 1:0. Islamas Slimani (25 min.)

H grupė

„Sevilla“ – „Lyon“ 1:0. Wissamas Ben Yedderas (53 min.)

Zagrebo „Dinamo“ – Turino „Juventus“ 0:4. Miralemas Pjaničius (24min.), Gonzalo Higuaínas (31 min.), Paulo Dybala (57 min.), Adrianas Šemperas (85 min., į savus vartus).