„Barcelona“ gynyba sudaužyta į šipulius keturiais taikliais smūgiais

Ispanijos futbolo čempionato 7-ajame sekmadienį netrūko staigmenų: Madrido „Real“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti „Eibar“ ekipos ir po lygiųjų 1:1 neteko vienvaldžio lyderio titulo, o į pirmąją vietą galėjusi pakilti „Barcelona“ svečiuose 3:4 pralaimėjo Vigo „Celta“ ekipai.

„Barcelona“ įmušė 3 įvarčius, tačiau praleido net keturis.<br>AP nuotr.
G.Bale'as išlygino rezultatą, bet „Real“ pergalės neiškovojo.<br>AP nuotr.
„Real“ išlygino rezultatą, bet pergalės neiškovojo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2016-10-02 18:56, atnaujinta 2017-05-11 15:11

Karališkasis klubas nemalonumų turėjo jau 6-ąją min. kai praleido Frano Rico smūgį. 18-ąją min. Garethas Bale'as rezultatą išlygino, o tačiau daugiau nieko nuveikti nepavyko. Teisėjas turėjo marias darbo, parodęs net 9 geltonąsias korteles, o mačas taip ir baigėsi lygiosiomis.

Su „Real“ ekipa susilygino amžinas varžovas Madrido „Atletico“, svečiuose 2:0 įveikęs „Valencia“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Antoine'as Griezmannas (63 min.) ir Kevinas Gameiro (90). Be to, „Atletico“ šiose rungtynėse neįmušė net dviejų baudinių.

„Real“ ir „Atletico“ turi po 16 taškų, „Sevilla“ – 14, o nauja lydere galėjusi tapti „Barcelona“ turi 13, kaip ir „Villarreal“.

Katalonų klubas po pirmojo kėlinio atsiliko 0:3, kai nuo 22-iosios iki 33-iosios min. „Barcelona“ gynyba buvo panaši į kiaurą rėtį.

Po pertraukos svečiams atsirado vilčių – 58-ąją min. įmušė Gerard'as Pique, o 64-ąją min. baudinį įvarčiu pavertė Neymaras – 3:2.

„Barcelona“ viltis prigesino 77-ąją min. po vartininko nedovanotinos klaidos įvartį pelnęs Pablo Hernandezas – 4:2,.

87-ąją min. G.Pique vėl užkūrė intrigą – 4:3. Kova truko dar 9 minutes, bet rezultatas jau nepasikeitė.

7-asis turas.

Sekmadienis

„Valencia“ – Madrido „Atletico“ 0:2. A.Griezmannas (63), K.Gameiro (90).

Madrido „Real“ – „Eibar“ 1:1. G.Bale'as (18)/F.Rico (6).

Barselonos „Espanyol“ – „Villarreal“ 0:0.

„Malaga“ – Bilbao „Athletic“ 2:1. S.Ramirezas (82), Duda (83)/A.Adurizas (3).

Vigo „Celta“ – „Barcelona“ 4:3. P.Sisto (22), I.Aspasas (31), J.Mathieu (33 į savo vartus), P.Hernandezas (77)/G.Pique (58, 87), Neymaras (64).

Šeštadienį žaidė:

„Granada“ – „Leganes“ 0:1. A.Szymanowski (76).

„Sevilla“ – „Alaves“ 2:1. W.Ben Yedderis (74, 90)/ V.Laguardia (84).

Pamplonos „Osasuna“ – „Las Palmas“ 2:2. R.Torresas (7 iš 11 m), S.Leonas (45+2)/ V.Gomezas (57), D.Garcia (90+1).

La rorunjos „Deportivo“ – Chichono „Sporting“ 2:1. C.Borgesas (35), R.Babelis (90+2).