„Manchester City“ ekipos laimingą sapną nutraukė „Tottenham Hotspur“ smūgiai

Anglijos futbolo čempionato 7-ojo turo rungtynėse sekmadienį lyderis „Manchester City“ prarado pirmuosius taškus, bet liko pirmojoje vietoje. Šešiomis iš eilės pergalėmis čempionatą pradėję Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose 0:2 pralaimėjo Londono „Tottenham Hotspur“ ekipai, kuri su 17 taškų pakilo į antrąją vietą.

„Tottenham Hotspur“ iškovojo pergalę 2:0.
„United“ pirmavo, bet paleido pergalę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Oct 2, 2016, 3:34 PM, atnaujinta May 11, 2017, 3:27 PM

Mačo baigtis buvo nulemta jau iki pertraukos: 7-ąją min. rusas gynėjas Aleksandras Kolarovas nukreipė kamuolį į savo vartus, o 37-ąją saugas Delle Alli užbaigė ataką smūgiu iš kelių metrų. 65-ąją min. rezultatas galėjo tapti triuškinamas, bet Eriko Lamelos smūgiuotą baudinį atrėmė „City“ vartininkas Claudio Bravo.

Trečiąja vieta dalijasi po 16 taškų turintys „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“, kuris po skandalingai pelnyto Laurent'o Koscielny įvarčio 1:0 svečiuose įveikė „Burnley“. Prancūzas  pelnė įvartį trečiąją pridėto laiko minutę, varžovų nuomone, jis buvo nuošalėje ir lietė kamuolį ranka.

Anksčiau sekmadienį žaistose rungtynėse “Manchester United“ savo aikštėje sužaidė 1:1 su vienu autsaiderių „Stoke City“ ir su 13 taškų liko už pirmojo trejeto ribos.

Atrodė, kad Jose Mourinho treniruojamas „United“ išvengs pažeminimo – 69-ąją min. įvartį pelnė prancūzas Anthony Martialis. Tačiau 82-ąją min. po vartininko Davido de Gea klaidos Joe Allenas rezultatą išlygino.

„United“ spaudė iki pabaigos, pataikė į skersinį, bet laimėti nesugebėjo.

7-asis turas.

„Manchester United“ – „Stoke City“ 1:1. A.Martialis (69)/J.Allenas (82).

„Leicester City“ – „Southampton“ 0:0.

„Tottenham Hotspur“ – „Manchester City“ 2:0. A.Kolarovas (7 į savo vartus), D.Alli (37).

„Burnley“ – Londono „Arsenal“ 0:1. L.Koscielny (90+3).

Žaidė šeštadienį:

„Swansea City“ – „Liverpool“ 1:2. L.Feras (8)/R.Firmino (54), J.Milneris (84 iš 11 m)

„Hull City“ – Londono „Chelsea“ 0:2. Willianas (61), D.Costa (67).

„Sunderland“ – „West Bromwich Albion“ 1:1. P.van Aanholtas (83)/N.Chadli (35).

„Watford“ – „Bournemouth“ 2:2. T.Deeney (50), I.Success (65)/C.Wilsonas (31), J.Kingas (62).

„West Ham United“ – „Middlesbrough“ 1:1. D.Payet (57)/C.Stuani (51).