Itin kvaila „Barcelona“ vartininko klaida – gėda bus dar ilgai

Ispanijos futbolo čempionato 7-ajame ture antrą nesėkmę patyrė „Barcelona“ ekipa, nusileidusi Vigo „Celta“ futbolininkams 3:4. Šis pralaimėjimas turėjo būti itin skaudus „Barcelona“ klubo vartininkui Marcui Andre Ter Stegenui.

Vartininkas klydo neleistinai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 3, 2016, 10:47 AM, atnaujinta May 11, 2017, 2:26 PM

Katalonų klubas po pirmojo kėlinio atsiliko 0:3, bet po pertraukos svečiams atsirado vilčių – 58-ąją min. įmušė Gerard'as Pique, o 64-ąją min. baudinį įvarčiu pavertė Neymaras – 3:2.

„Barcelona“ viltis prigesino 77-ąją min. po vartininko nedovanotinos klaidos įvartį pelnęs Pablo Hernandezas – 4:2.

Šis epizodas jau apskriejo visą internetą – ši klaida vadinama viena kvailiausių, kurią kada nors padarė vartininkas.

87-ąją min. G.Pique vėl užkūrė intrigą – 4:3. Kova truko dar 9 minutes, bet rezultatas jau nepasikeitė.