Pasaulio futbolo čempionato atrankoje škotus sutriuškino slovakai

2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankoje antradienį buvo žaidžiamos devynios dvikovos C, E ir F grupėse. Kartu su F grupės ekipomis, kurioje varžosi lietuviai, antradienį C grupėje kovojo ir pasaulio čempionė Vokietijos komanda. Jos varžove buvo Šiaurės Airija ir vokiečiai išsprendė jiems rūpimą klausimą – įveikė varžovus 2:0 bei įsirašė eilinius tris taškus. Pirmieji antradienį žaidė E grupėje kovoję Kazachstano atstovai ir Rumunijos futbolininkai – šiose rungtynėse kazachų sirgaliai įvarčių neišvydo ir mačas baigėsi 0:0.

Slovakai įveikė Škotiją<br>AP nuotr.
Rumunijos ir Kazachstano rinktinių mačas baigėsi be įvarčių.<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2016-10-11 21:20, atnaujinta 2017-05-11 02:01

Paskutinėmis akimirkomis pergalę antradienį išplėšė Lenkijos rinktinė, namuose įveikusi armėnus. Pastarieji nuo 31-osios minutės rungtyniavo be dvi geltonas korteles užsidirbusio Gaelio Andoniano, tačiau tai jiems nesutrukdė ilgą laiką priešintis.

Šeimininkai buvo išsiveržę į priekį po Hrayro Mkoyano įvarčio į savus vartus, bet dar 50-ąją minutę rezultatą išlyginti pavyko Marcosui Pizzelli. Tuomet pergalingą įvartį jau per pridėtą laiką pelnė Robertas Lewandowski.

Tuo tarpu lietuvių varžovai F grupėje anglai bei slovėnai sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o škotai netikėtai triuškinančiai nusileido slovakams 0:3. Praėjusiame ture išvykoje lietuviai apmaudžiai išleido pergalę iš rankų ir su škotais sužaidė 1:1. Antradienį Lietuva namie iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi Maltą 2:0. Tad po visų šios dienos F grupės rungtynių  Edgaro Jankausko auklėtiniai pakilo į antrąją vietą grupėje.