„Barcelona“ su sugrįžusiu L.Messi triuškina varžovus Ispanijoje

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse žaidžiamos ketverios 8-ojo turo dvikovos. „Barcelona“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su La Korunjos „Deportivo“ futbolininkais. Luiso Enrique auklėtiniai sunkumų neturėjo ir varžovus nugalėjo rezultatu 4:0.

„Barcelona“ be vargo įveikė „Deportivo“<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Oct 15, 2016, 7:54 PM, atnaujinta May 10, 2017, 7:53 PM

Pirmuosius du įvarčius katalonų gretose pelnė Rafinha, o besibaigiant pirmajam kėliniui varžovų triuškinimą pradėjo Luisas Suarezas. 58-ąją minutę galutinį tašką padėjo po traumos į aikštę sugrįžęs Lionelis Messi.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ šventė labai svarbią pergalę prieš „Leganes“. Dviejų įvarčių pranašumą iššvaistę Europos lygos nugalėtojai rungtynių pabaigoje sugebėjo pasiekti pergalę ir bent laikinam pakilti į pirmąją vietą.

Kitoje dvikovoje Madrido „Atletico“ pasismagino su „Granada“. Pirmieji įvartį praleidę Diego Simeone auklėtiniai nesutriko ir varžovus sutriuškino rezultatu 7:1.

Net tris įvarčius paeiliui pelnė Yannickas Carrasco. Vėliau prie šeimininkų pergalės dubliu prisidėjo Nicolas Gaitanas ir po įvartį pelnę Andrea Correa bei Tiago.“Atletico“ su 18 taškų lieka Ispanijos pirmenybių lyderiu, tačiau šiandien juos vėl galės pavyti Madrido „Real“ klubas.

Rezultatai:

„Barcelona“ 4 – 0 „Deportivo“

21' [1 – 0] Rafinha 36' [2 – 0] Rafinha 43' [3 – 0] L. Suarez 58' [4 – 0] L. Messi 65' Laure („Deportivo“) pašalintas iš aikštės

„Leganes“ 2 – 3 „Sevilla“

25' [0 – 1] F. Vazquez 58' [0 – 2] S. Nasri 67' [1 – 2] D. Timor 69' [2 – 2] A. Szymanowski 85' [2 – 3] P. Sarabia

„Atletico“ 7 – 1 „Granada“

18' [0 – 1] I. Cuenca 34' [1 – 1] Y. Carrasco 45' [2 – 1] Y. Carrasco 61' [3 – 1] Y. Carrasco 63' [4 – 1] N. Gaitan 81' [5 – 1] N. Gaitan 85' [6 – 1] A. Correa 87' [7 – 1] Tiago