Anglijos čempioną „Chelsea“ žaidėjai tiesiog sumalė į miltus

„Chelsea“ be vargo įveikė „Leicester“
Daugiau nuotraukų (4)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Oct 15, 2016, 4:45 PM, atnaujinta May 10, 2017, 8:05 PM

Šeštadienį po beveik dviejų savaičių pertraukos, per kurias buvo žaidžiami 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybos, Anglijos „Premier“ lygoje startavo 8-asis turas.

„Stamford Brige“ stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono „Chelsea“ žaidėjai ir Anglijos čempionas „Leicester City“. Antonio Conte vadovaujami Londono futbolininkai pasipriešinimo nesulaukė ir varžovus iš Lesterio nugalėjo rezultatu 3:0.

Pirmajame kėlinyje visiškai su kamuoliu ir pagal progas dominavo „Chelsea“, kai tuo metu „Leicester“ neatliko nei vieno pavojingo smūgio.

7-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Kampinio metu be priežiūros paliktas puolėjas Diego Costa liko vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į varžovų ginamus vartus. D. Costa su septyniais tiksliais smūgiais yra rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas.

Pranašumą „Chelsea“ ekipai pavyko padidinti 33-ąją minutę, kai po puikaus reido pasižymėjo Edenas Hazardas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką didesnių netikėtumų aikštėje neįvyko.

Antrajame kėlinyje Lesterio atstovai buvo kur kas aktyvesni, tačiau išpešti naudos iš to nepavyko. Sykį kamuolys pataikė į virpstą, kai neužtikrintai kamuolį išmušė Davidas Luizas.

Galutinis taškas buvo padėtas 80-ąją minutę. Victoras Mosesas po puikaus Nathanielio Chalobaho perdavimo atsidūrė vienas prieš vartininką ir pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Pergalę iškovojęs „Chelsea“ su 16 taškų bent laikinam pakilo į penktąją vietą, o „Leicester“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą ir rikiuojasi vos 13-oje pozicijoje.

Bene įdomiausia dvikova įvyko „Etihad“ stadione, kuriame susigrūmė „Manchester City“ ir Liverpulio „Everton“. Net du 11 metrų baudinius atrėmęs Maartenas Stekelenburgas padėjo „Everton“ atimti taškus iš pirmenybių lyderių. Klubai sužaidė lygiosiomis 1:1.

Puikios progos pakilti į lyderio poziciją neišnaudojo Londono „Tottenham“. Mauricio Pochettino auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš „West Brom“.

Sėkmingai rungtynės susiklostė Londono „Arsenal“ klubui, kuris rezultatu 3-2 nukovė „Swansea“.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Mesutas Ozilas ir du kartus pasižymėjęs Theo Walcottas. Po pergalės „kanonieriai“ pralenkė „Tottenham“ ir susilygino taškais su „Manchester City“.

Dar kitos dvikovos baigėsi „Bournemouth“ ir „Stoke City“ ekipų pergalėmis.

Rezultatai:

„Manchester City“ 1 – 1 “Everton“

64' [0 – 1] R. Lukaku 72' [1 – 1] Nolito 43' K. De Bruyne („Man City“) nerealizavo 11 m. baudinio 70' S. Aguero („Man City“) nerealizavo 11 m. baudinio

„Chelsea“ 3 – 0 „Leicester“

7' [1 – 0] D. Costa 33' [2 – 0] E. Hazard 80' [3 – 0] V. Moses

“West Brom“ 1 – 1 “Tottenham“

82' [1 – 0] N. Chadli 89' [1 – 1] D. Alli

„Arsenal“ 3 – 2 „Swansea“

26' [1 – 0] T. Walcott 33' [2 – 0] T. Walcott 38' [2 – 1] G. Sigurdsson 57' [3 – 1] M. Ozil 66' [3 – 2] B. Baston 70' G. Xhaka („Arsenal“) pašalintas iš aikštės

„Bournemouth“ 6 – 1 „Hull City“

5' [1 – 0] C. Daniels 34' [1 – 1] R. Mason 41' [2 – 1] S. Cook 45' [3 – 1] J. Stanislas (11 m. baudinys) 65' [4 – 1] J. Stanislas 83' [5 – 1] C. Wilson 88' [6 – 1] D. Gosling

„Stoke City“ 2 – 0 „Sunderland“

8' [1 – 0] J. Allen 45+1' [2 – 0] J. Allen

“Crystal Palace“ 0 – 1 “West Ham“

19' [0 – 1] M. Lanzini 45' C. Benteke („Crystal Palace“) nerealizavo 11 m. baudinio 75' A. Cresswell („West Ham“) pašalintas iš aikštės