UEFA Čempionų lygoje istorinį lenkų džiaugsmą užtemdė „Real“ smūgiai

„Real“ – „Legia“ rungtynių akimirkos.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Oct 18, 2016, 11:40 PM, atnaujinta May 10, 2017, 3:41 PM

UEFA Čempionų lygos grupės etapai – pusiaukelėje. Antradienį E, F, G ir H grupėse sužaisti trečiojo turo susitikimai. Anglijos čempionai „Leicester City“ futbolininkai išliko nesuklupę, o pergales šventė ir Madrido „Real“ su Dortmundo „Borussia“.

„Leicester City“ futbolininkai namie 1:0 palaužė „FC Kobenhavn“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 40-ąją minutę pelnė Riyadas Mahrezas.

F grupės lydere tapo „Borussia“ komanda. Ji 2:1 įveikė Lisabonos „Sporting“, kuriam dėl traumos nepadeda Lukas Spalvis.

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (9 min.) ir Julianas Weiglas (43 min.). 67-ąją minutę rezultatą sušvelnino Bruno Cesaras.

Šioje grupėje lengvą pergalę pasiekė ir Madrido „Real“. Karališkojo klubo kolektyvas 5:1 įveikė Varšuvos „Legia“.

16-ąją minutę pasižymėjo Garethas Bale'as, o dar po keturių minučių į savus vartus įsimušė Lenkijos klubo saugas Tomaszas Jodlowiecas.

Po dviejų minučių veiksmas jau persikėlė į kitą aikštės pusę – „Legia“ uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Miroslavas Radovicas.

Šis įvartis pradžiugino ir apie 4000 į Ispaniją atvykusių „Legia“ aistruolių – tai pirmasis šio Lenkijos klubo įvartis Čempionų lygoje per pastaruosius 21-erius metus.

Tačiau šventė ilgai nesitęsė – 37-ąją minutę pasižymėjo Marco Asensio, o 68-ąją – Lucas. Lenkų triuškinimą 84-ąją minutę pabaigė Alvaras Morata.

Po pergalių „Real“ ir „Borussia“ turi po septynis taškus, bet pastaroji žengia aukščiau dėl geresnio įvarčių santykio.

H grupėje pergalę iškovojo Turino „Juventus“ klubas, kuris nuo 54-osios minutės žaidė dešimtiese. Tada iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Mario Lenina.

Bet tai nesutrukdė Italijos čempionams – 76-ąją minutę pasižymėjo Juanas Cuadrado.

35-ąją rungtynių minutę „Juventus“ vartininkas Gianluigi Buffonas atrėmė 11 m baudinį, kurį atliko Alexandre Lacazette'as.

Trečiadienį trečiojo turo mačus žais A, B, C ir D grupių komandos.