Čempionų lyga: L. Messi sudaužė „Manchester City“ – įmušė 3 įvarčius

Barcelona“ sutriuškino „Manchester City“
„Barcelona“ pelnė greitą įvartį.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 19, 2016, 10:04 PM, atnaujinta May 10, 2017, 1:59 PM

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamos dar aštuonerios nuo A iki D grupių trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko ir triuškinimų, ir žaidėjų, kurie pelnė po tris įvarčius. Trečiadienį pasižymėjo „Barcelona“ ekipos žvaigždė argentinietis Lionelis Messi ir „Arsenal“ klubo narys vokietis Mesutas Ozilas – abu žaidėjai pelnė po tris įvarčius.

Intriguojanti akistata vyko Barselonos „Camp Nou“ stadione, kuriame ginklus surėmė garsioji „Barcelona“ su L.Messi ir anglų „Manchester City“. Ypatingai dvikova buvo laukiama dėl trenerio Pepe Guardiolos jausmų – mat šiuo metu jis diriguoja Mančesterio klubui, tačiau ilgą laiką dirbo Katalonijos ekipoje ir buvo laimėjęs ne tik Ispanijos čempionatą, tačiau ir Čempionų lygą.

Ir dvikova prasidėjo ne itin sėkmingai svečiams iš Anglijos – 17-ąją minutę atakuojant šeimininkams, savo baudos aikštėje paslydo ir nukrito „Manchester City“ žaidėjas Fernandinho, o riedantį kamuolį pasigavęs L. Messi kaip treniruotėje apsivarė vartininką ir pelnė įvartį.

Antrame kėlinyje „Manchester United“ reikalai dar labiau suprastėjo – vartininkas Claudio Bravo, po praėjusio sezono persikėlęs iš Barselonos ekipos, visiškai lygioje vietoje padarė apmaudžią klaidą. Jis nesugebėjo taikliai perduoti kamuolį, jį perėmė Luisas Suarezas, kuris pabandė permesti kamuolį per vartininką. C.Bravo nieko neliko kaip už baudos aikštės zonos rankomis stabdyti skriejantį sviedinį, už ką jam buvo parodyta raudona kortelė. Tad nuo 53 min. svečiai žaidė dešimtyje.

Tad šeimininkų spaudimas didėjo ir jau po 8 minučių – 61-ąją min. tas pats L.Messi pelnė antrąjį savo įvartį šiame mače ir 88-ąjį Čempionų lygoje.

Bet tai buvo ne pabaiga: 69 min. tas pats L.Messi įmušė ir trečiąjį įvartį ir prasidėjo anglų triuškinimas. 86 minutę L.Messi įsiveržė į baudos aikštę ir jį varžovai pargriovė – teisėjas parodė į 11 metrų baudinį. Tačiau prie žymos stojo ne trijų įvarčių autorius, o brazilas Neymaras. Ir jis nepergudravo anglų ekipos vartininko.

Vis dėlto, Neymaras reabilitavosi – 89 minutę po slalomo „Manchester United“ baudos aikštėje Neymaras pelnėsavo  įvartį.

Siaubinga diena trečiadienį buvo bulgarų Razgrado miesto ekipai, kurią net 6:0 sutriuškino Londono „Arsenal“. Šeimininkai pirmame kėlinyje tik 12 ir 42 minutėmis sugebėjo pralaužti varžovų gynybą. Tačiau antrame kėlinyje M.Ozilas vienas drąskė svečių gynybą ir pelnė net ris paskutiniuosius įvarčius.

Namie žaidusi „Napoli“ gali kaltinti tik save, kad pralaimėjo Stambulo „Besiktas“ 2:3. Italai visą mačą vijosi svečius ir antrojo kėlinio pradžioje nuo 11 metrų baudinio galėjo išlyginti rezultatą. Bet L.Insigne nepasinaudojo šia galimybe, o rezultatas 2:2 tapo tik 69 minutę. „Napoli“ svajonę iškovoti bent tašką 86 min. palaidojo V.Aboubakaras