Italijos „Serie A“: „Napoli“ žaidė dešimtiese, bet šventė pergalę

M.Hamšikas (dešinėje) iš "Napoli" ekipos.<br>AP nuotr.

2016-10-23 17:57, atnaujinta 2017-05-10 08:40

Napoli“ futbolininkai nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, nors nuo 31 minutės buvo priversti žaisti dešimtiese.

Lenktynėse dėl Italijos sosto vis dar išliekantys „Napoli“ futbolininkai sekmadienį Italijos 9-ojo turo rungtynėse 2:1 palaužė „Serie A“ autsaiderę „Crotone“ komandą, kuri dar nė karto nešventė pergalės.

Kitose rungtynėse šį sezoną gan tvirtai žaidžianti „Torino“ komanda išsigelbėjo per susitikimą su Romos „Lazio“.

Tris paskutinius mačus laimėję „Torino“ futbolininkai šįkart 2:2 sužaidė su „Lazio“ komanda.

Tašką jie išplėšė, kai A.Ljajičius jau per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Italijos čempionato 9-asis turas

„Udinese“ – „Pescara“ 3:1. C.Thereau (9 – 11 m baudinys, 71), D.Zapata (90+3 – 11 m baudinys)/ A.Aquilani (74).

„Atalanta“- „Inter“ 2:1. A.Masiello (10), M.Pinilla (88 – 11 m baudinys)/ Ederas (50).

„Cagliari“ – „Fiorentina“ 3:5. D.di Gennaro (2), M.Capuano (61), M.Borriello (77)/ N.Kaliničius (20, 40, 53), F.Bernardeschi (26, 32).

„Croton“ – „Napoli“ 1:2. A.Rossi (89)/ J.Callejonas (17), N.Maksimovičius (33).

31 minutę svečių žaidėjas M.Gabbiadini už nesportinę elgesį gavo raudoną kortelę.

„Empoli“ – „Chievo“ 0:0

„Torino“ – „Lazio“ 2:2. I.Falque (20), A.Ljajičius (90+1 – 11 m baudinys)/ C.Immobile (71), A.Murgia (84).

„Bologna“ – „Sassuolo“ 1:1. S.Verdi (10)/ A.Matri (87).

Roma“ – „Palermo“4:1. M.Salah (31), L.Paredesas (52), E.Džeko (68), S.El Shaarawy (82)/ R.Quaisonas (80).