Anglijoje – lyderių pergalės ir nesibaigiančios Jose Mourinho bėdos

„Arsenal“ įsirašė septintą pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 29, 2016, 4:21 PM, atnaujinta May 9, 2017, 11:18 PM

Anglijos „Premier“ lygoje – trivaldystė. Dešimtajame ture pergales pasiekė Londono „Arsenal“, „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai. Visi jie turi po 23 taškus. Tuo tarpu „Manchester United“ nelaimėjo ketvirtą kartą iš eilės, nukrito į aštuntą poziciją, o Jose Mourinho buvo išvarytas.

Turas prasidėjo dar viena Londono „Arsenal“ klubo pergale – 4:1 sutriuškintas lygos autsaideris „Sunderland“.

Tai buvo septintoji „Arsenal“ pergalė čempionate.

Londono klubas į priekį išsiveržė 19-ąją minutę, kai pasižymėjo Alexis Sanchezas.

„Sunderland“ buvo rezultatą išlyginęs 65-ąją minutę. Įvartį pasiekė Jermainas Defoe.

Tačiau šeimininkų džiaugsmas ilgai nesitęsė – „Arsenal“ įjungė aukštęsnę pavarą ir pradėjo mušti vieną įvartį po kito.

Du kartus pasižymėjo Olivier Giroudas (71, 76 min.), antrą įvartį pasiekė ir A.Sanchezas (78 min.).

„Sunderland“ ekipai šis sezonas – tragiškas. Klubas vienintelis lygoje nė karto nešventė pergalės, savo sąskaitoje turi vos du taškus ir žengia paskutinis. Tai pats prasčiausias startas per visą lygos istoriją.

Anglijos pirmenybių viršūnėje „Arsenal“ klubui kompaniją toliau palaiko Pepo Guardiolos auklėtiniai. „Manchester City“nutraukė trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją – 4:0 įveiktas „West Brom“.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Aguero (19 ir 28 min.) ir Ilkay'us Gundoganas (79 ir 90 min.).

Savo problemų niekaip neišsprendžia „Manchester United“ futbolininkai ir jų treneris Jose Mourinho – jie nesugebėjo pasiekti pergalės jau ketvirtose iš eilės „Premier“ lygos rungtynėse.

Šį kartą „ManUtd“ 0:0 sužaidė su „Burnley“ futbolininkais. Nuo 68-osios minutės namie žaidusi Mančesterio ekipa liko dešimtiese – antrą geltoną kortelę užsidirbo Anderis Herrera.

Po pirmojo kėlinio ir pats J.Mourinho sulaukė bausmės – dėl ginčų buvo išvarytas lauk.

J.Mourinho auklėtiniai Anglijoje žengia septinti. Jie turi 15 taškų ir jau aštuoniais atsilieka nuo lyderių.

Galingą pergalę pasiekė „Liverpool“ futbolininkai – 4:2 sumuštas „Crystal Palace“. Šios rungtynės turėjo nepalikti abejingų – pirmus du įvarčius pelnė Liverpulio futbolininkai, tada „Crystal Palace“ išlygino rezultatą, o galiausiai „Liverpool“ dar du kartus nuginkalvo varžovų vartininką.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Emre Canas (16 min.), Dejanas Lovrenas (21 min.), Joelis Matipas (44 min.) ir Roberto Firmino (71 min.).

„Crystal Palace“ gretose du kartus tikslus buvo Jamesas McArthuras.