Anglijoje – stebuklingas vartininko žaidimas, pribloškęs patį Z. Ibrahimovičių

„Manchester United“ ir toliau neranda savojo žaidimo, kaip ir į duobę įkritęs puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Jose Mourinho auklėtiniai savaitgalį namie nesugebėjo įveikti „Burnley“ ekipos ir „Premier“ lygoje nukrito į aštuntą vietą.

T.Heatonas atlaikė neįtikėtiną Z.Ibrahmovičiaus smūgį.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 29, 2016, 10:50 PM, atnaujinta May 9, 2017, 10:44 PM

Rungtynės baigėsi 0:0, o Mančesterio klubas rungtynes baigė be J.Mourinho ir su dešimtimi žaidėjų.

Treneris buvo išvarytas po pirmo kėlinio dėl ginčų su teisėju. O 68-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Anderis Herrera.

„ManUtd“ šiame mače atliko net 37 smūgius, 11 kurių – į vartų plotą. Tačiau visi smūgiai atsimušė į pasakiškai žaidusį varžovų vartininką Tomą Heatoną.

Vienas iš jo atremtų smūgių – išties įspūdingas. 60-ąją minutę Z.Ibrahimovičius atliko labai galingą smūgį iš arti, o T.Heatonas tiesiog stengėsi uždengti kuo didesnį vartų plotą ir taip išgelbėti komandą.

Milžiniška jėga smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartininko alkūnę – kurį laiką jis dar jautė skausmus ir negalėjo žaisti.

Z.Ibrahimovičius įvarčių nemuša jau penkeriose rungtynėse iš eilės, o per pastaruosius dešimt susitikimų pasižymėjo tik kartą.